Help for English

SIGNS and NOTICES (50 photos)

Komentáře k článku: SIGNS and NOTICES (50 photos)

papírové fotky

Už je mám a jsou fantastické. Fotolab také funguje a cena je super. Určitě lepší, než stahovat doma.Fotky jsou v bezvadné kvalitě. Teď k nim zpracuju testy a mám jedinečnou aktivitu pro „děcka“ (i pro sebe). Romane, díky moc za vaší práci. To nemá chybu! :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 11 lety

papírové fotky

Už je mám a jsou fantastické. Fotolab také funguje a cena je super. Určitě lepší, než stahovat doma.Fotky jsou v bezvadné kvalitě. Teď k nim zpracuju testy a mám jedinečnou aktivitu pro „děcka“ (i pro sebe). Romane, díky moc za vaší práci. To nemá chybu! :-D

Re: papírové fotky

No aby nebyly ve skvělé kvalitě :-), dyť je dodal Roman. Jeho fotky jsou vždycky perfektní, jednak s foťákem umí zacházet a jednak má na focení talent jak se říká od Pána Boha. :-)

Díky

To je od Vás velkorysý nápad, takhle nám ty fotky nabídnout ke stažení. Díky moc. Cedulové testy mě velmi bavily, fotky, testové otázky, komentáře a vysvětlení, prostě všechno :-) Musím Vám moc poděkovat.

Vynikající práce,opravdu skvostně zpracováno.Tak zvaně až pod nos.Kdyby tak pracovali naši představitelé,to by jsme se měli.Nechcete do parlamentu? :-D :-D :-D

Taky se chci přidat a moc Vám poděkovat. Je to výborný nápad a s fotkami se toho dá vymyslet v hodinách opravdu hodně – třeba vybrat vždycky jen určité fotky k tématu, které se zrovna probírá…

K tomu došlo patrně při přechodu na novou verzi stránek. Soubor opravíme. Děkujeme za upozornění.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.