Help for English

Vyhodnocení soutěže o seriál BONES

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže o seriál BONES

 

Přidávám se ke gratulacím a také děkuji za zajímavou soutěž. Opravdu mě to bavilo a už se těším na něco dalšího. :-)

Výborná soutěž, děkuji, výhercům gratuluji
:-D

Moc gratuluji výherkyním, doufám, že si seriál užijí :-)
Soutěž byla opravdu úžasná

Suprová soutěž, báječné úkoly… Tahle soutěž mě bavila zatím nejvíc :-D Jinak moc gratuluji k výhře!!

Blahopřeji k výhrám, všem účastníkům k nalezení správného počtu kostiček a těším se na další soutěže 8-)

A já jsem tak věřila… :-D Ne, vážně – taky moc gratuluji a těším se na další soutěže.

Přidávám velké gratulace oběma vítězkám a přeji, aby si výhru pěkně užily :-)
Také děkuji za skvělou a moc chytlavou soutěž, která mě donutila hledat všech 10 kostiček, přestože celou tuto sadu mám již doma :-D

Gratuluju k výhrám =) A já zase nic nevyhrála… no co, třeba se zadaří příště (:

Také se přidávám ke gratulacím a děkuju za velice zajímavou a zábavnou hru :-)

Gratuluji :-)

gratulujem

nie len vyhercom ale vsetkym 103 ucastnikom … ja som zial prvykrat nedobrovolne vypadla zo sutaze … asi som slabo hladala :oops: … ale aj tak si myslim ze najlepsia sutaz aka tu bola … markovi nezavidim latku ktoru si nou nasadil :-D

Také gratuluji, myslím si, že tahle výhra je opravdu zasloužená. Díky za zpestření krásných 10ti dnů a opravdu budu vyhlížet další soutěže. Ale na kostičky nezapomenu. Byla to opravdu zábava. :-D

Gratuluji vitězům a za za soutěž moc děkuji. Bylo to skvělé. :-)

Pekna soutez, diky. Hledani kosti me chytlo. Soutez mela pouze jednu vadu – ze jsem nevyhral. Kazdopadne se tesim na dalsi. Gratuluji vyherkynim.

Blahopřeji k výhrám. A už se těším, co si na nás příště Marek vymyslí :-D .

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.