Help for English

Englishbooks Day with City & Guilds aneb setkání fanoušků Helpforenglish.cz

Komentáře k článku: Englishbooks Day with City & Guilds aneb setkání fanoušků Helpforenglish.cz

 

Tak já se zúčastním s radostí :-D

Pardubice

chysta se nekdo z Pardubic autem? a pokud ano, naslo by se misto pro dalsi 2–3 cestujici? :) (ja, Roman298 a mozna Pride)

hm hm hm…chystám se do Berouna za rodiči, že bych to spojila?

Je akce i pro cizince?

Ráda bych se zeptala, jestli by si tento den „užil“ i můj přítel ze Španělska, má angličtinu na úrovni B2, ale česky moc neumí, je tento den vhodný i pro cizince?

Těším se.jedu.Z Plzně je to tam kousíček a být tepleji,vezmu si sebou i inlajny,dobře se tam bruslí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Monin@ vložený před 13 lety

Je akce i pro cizince?

Ráda bych se zeptala, jestli by si tento den „užil“ i můj přítel ze Španělska, má angličtinu na úrovni B2, ale česky moc neumí, je tento den vhodný i pro cizince?

Re: Je akce i pro cizince?

Obecné informace o zkouškách City & Guilds budou v češtině, aby jim rozuměli i studenti na nižších úrovních, ale zadání k jednotlivým částem zkoušky bude uvedeno v angličtině, takže to nebude problém. Semináře si bude muset Váš přítel vybrat ty, které jsou v angličtině. A večer se určitě najde řada zájemců, kteří si s ním budou chtít popovídat anglicky :-)takže si myslím, že nic Vaší společné návštěve nebrání :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Englishbooks.cz vložený před 13 lety

Re: Je akce i pro cizince?

Obecné informace o zkouškách City & Guilds budou v češtině, aby jim rozuměli i studenti na nižších úrovních, ale zadání k jednotlivým částem zkoušky bude uvedeno v angličtině, takže to nebude problém. Semináře si bude muset Váš přítel vybrat ty, které jsou v angličtině. A večer se určitě najde řada zájemců, kteří si s ním budou chtít popovídat anglicky :-)takže si myslím, že nic Vaší společné návštěve nebrání :-)

Re: Re: Je akce i pro cizince?

Výborně :-) Jdu nás přihlásit, také to máme poměrně kousek, moc se těšíme!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jančí vložený před 13 lety

Jak daleko bude místo setkání od nádraží? Od nás bych v Berouně byla nejdřív v 9:46. Stihla bych to dojít na zahájení? Hrozně ráda bych přijela, program je moc lákavý. :-)

Re:

Taky z Ostravy?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od PetLahev vložený před 13 lety

Re:

Taky z Ostravy?

Re: Re:

Ne, ale na stejné trase. Tak cca 70 km od Ostravy.

Škoda, v Berouně přímo bydlím, ale termín mi nevyhovuje :-( . Doopravdy jsem byla zaskočená, že se to konná v Berouně, ve městě které skoro nikdo nezná :-D

Re:

Já to mám asi 50m od školy.

Změna + dotaz

Podařilo se mi udělat si v sobotu čas. Jenom bych se chtěla zeptat, začíná to tedy v 10 hodin a bude to přímo v té prodejně eglishbooks?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od WerčaK. vložený před 13 lety

Změna + dotaz

Podařilo se mi udělat si v sobotu čas. Jenom bych se chtěla zeptat, začíná to tedy v 10 hodin a bude to přímo v té prodejně eglishbooks?

Re: Změna + dotaz

Zahájení bude v 10 hodin v prodejně Englishbooks.cz, pak se přesuneme do prostor Jazykové školy Jill, kde proběhne testování. Podrobné informace dostanou všichni přihlášení týden před akcí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od WerčaK. vložený před 13 lety

Škoda, v Berouně přímo bydlím, ale termín mi nevyhovuje :-( . Doopravdy jsem byla zaskočená, že se to konná v Berouně, ve městě které skoro nikdo nezná :-D

Re:

Ale zná :-)

Kašpar: „Tolik let jsi to s ním vydržel, Karle.“

Pávek: „No právě! Je to životu nebezpečný jezdit s takovým závozníkem. Vždyť on řekne jedno slovo na 100 kilometrů. Jedeme do Kralovýho Dvora pro cement, a on v Berouně řekne: "Beroun“. A dost. Má vystaráno. Vždyť já jednou usnu za tím volantem."

Lákávé, nikdy jsem na žádné takové akci nebyl tak zvažuji. Ale bude to určitě, i přes tu dálku, stát za to.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.