Help for English

Englishbooks Day with City & Guilds aneb setkání fanoušků Helpforenglish.cz

Komentáře k článku: Englishbooks Day with City & Guilds aneb setkání fanoušků Helpforenglish.cz

 

Re:

Beru to s tím pokusem na C1 podobně, tedy tak, že doufám získám představu, kolik cesty mám ještě před sebou, než má cenu pokusit se o CAE :-).

Přesně tak, já to mám cca 350 km a taky uvažuju o tom, že přijedu.

Jsou ještě volné přihlášky? Tohle by byla moje první účast na srazu, takže mam docela strach, jel bych sám, nebudu tam nikoho znát a tak… ale mam to z Prahy kousek, tak bych to zkusil…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Johnnie vložený před 13 lety

Jsou ještě volné přihlášky? Tohle by byla moje první účast na srazu, takže mam docela strach, jel bych sám, nebudu tam nikoho znát a tak… ale mam to z Prahy kousek, tak bych to zkusil…

Re:

Ano, přihlášky ještě přijímáme. Jen kapacita na ústní zkoušku bude brzy zaplněna, takže pak už bude možné vykonat pouze písemnou část ze zkouškového programu. Ničeho se nebojte, určitě se s někým skamarádíte – nebudete sám, kdo nebude nikoho znát :-)

Zdravím všechny. Uvažuju o účasti na této akci. Bydlím ale na jižní Moravě, takže nabízím odvoz někomu z okolí Veselí nad Moravou nebo Hodonína, kdo je ochoten se podělit o náklady na benzín. Počet volných míst v autě 3. Pokud by měl někdo zájem, tak se ozvěte soukromou zprávou.

To vypadá tak úžasně. Ale netroufla bych si ani na tu nejjednodušší zkoušku :oops:

B1 – Intermediate
B2 – Upper-Intermediate

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Renata
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bhaal vložený před 13 lety

B1 – Intermediate
B2 – Upper-Intermediate

Re:

Děkuji

Nemáte prosím někdo zprávy o (případném) letošním EBD?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 10 lety

Nemáte prosím někdo zprávy o (případném) letošním EBD?

Zatím neoficiálně – měl by být na podzim. Konkrétní datum snad již brzy oficiálně bude.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.