Help for English

Englishbooks Day with City & Guilds aneb setkání fanoušků Helpforenglish.cz

Komentáře k článku: Englishbooks Day with City & Guilds aneb setkání fanoušků Helpforenglish.cz

Juuu! To vypadá parádně! Škoda, že je Beroun tak daleko! Ale třeba to nějak půjde!

bezva

vyrazili jste mi dech :-), už nějakou dobu přemýšlím, který seminář zvolit, nejlepší by bylo stihnout je v nějaké míře všechny :-)

Bylo by možné pak zveřejnit alespoň část přednášek tady na stránkách?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 9 lety

Bylo by možné pak zveřejnit alespoň část přednášek tady na stránkách?

Re:

To asi nepůjde :-( přijeďte osobně a nic vám neunikne :-)))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Englishbooks.cz vložený před 9 lety

Re:

To asi nepůjde :-( přijeďte osobně a nic vám neunikne :-)))

Re: Re:

právěže bych ráda, ale je to fakt dost daleko :-)Když vyjedu prvním vlakem, tak to zahájení nestihnu :-o

To vypadá dost zajímavě. Škoda, že mám Beroun tak z ruky, jinak bych určitě jela. Ale ještě popřemýšlím, třeba by to nakonec nějak šlo.

Beroun = 10 minut cesty…luxus :-)

Zní to parádně! City&Guilds certifikát mám, ale i ten zbylý program je strašně lákavý!:) No, uvidím, jak na tom budu časově… A bude i sraz na začátku léta, nebo je tento místo něj?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 9 lety

Zní to parádně! City&Guilds certifikát mám, ale i ten zbylý program je strašně lákavý!:) No, uvidím, jak na tom budu časově… A bude i sraz na začátku léta, nebo je tento místo něj?

Re:

Uvidíme… :-)

Tak jo, já se zkusím nechat vyhodit z C1 :-) O zkoušce C&G nic moc nevím, takže se musím prvně trošku poučit.
Referáty vypadají také velmi zajímavě.

Jak daleko bude místo setkání od nádraží? Od nás bych v Berouně byla nejdřív v 9:46. Stihla bych to dojít na zahájení? Hrozně ráda bych přijela, program je moc lákavý. :-)

teda, to je tak úžasně lákavá nabídka! škoda, že už něco mám…vypadá to opravdu moc zajímavě! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jančí vložený před 9 lety

Jak daleko bude místo setkání od nádraží? Od nás bych v Berouně byla nejdřív v 9:46. Stihla bych to dojít na zahájení? Hrozně ráda bych přijela, program je moc lákavý. :-)

Re:

Od nádraží to je kousek, asi 3 minuty chůze, takže to určitě stihnete :-)

Teda! Hned bych se zúčastnila, kdyby to tak daleko :( V Berouně jsem byla v létě a bohužel jsem ani netušila, že tam má sídlo právě nakladatelství Englishbook.cz. Hned bych si tam zašla nakoupit :)

Tak přihláška odeslána, zaplaceno a teď se nebudu moci dočkat. :-D

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.