Help for English

Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

Komentáře k článku: Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

v tom případě si radši počkejte na další otázky…

Re: Re:

Dnešní otázky do toho zcela zapadají!;)
(Napověděly mi jedny stránky o seriálu, kde často vyskytuje jedno slovo z tajenky a také Vaše zadání soutěže:))

Jupíííí, taky vyřešeno (a doufám že správně) :-D . Docela by mě zajímalo kolik už došlo správných odpovědí…???

Máte tam chybu, jméno baru se píše s „a“ (asi kvůli původu slova), tím pádem nevychází políčka! Ale ono je to jedno, všichni už asi stejně mají tajenku vyluštěnou:-) Teď už jen cvičíme angličtinu…

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví terentule
Odkaz na příspěvek Příspěvek od crazyflower vložený před 13 lety

Máte tam chybu, jméno baru se píše s „a“ (asi kvůli původu slova), tím pádem nevychází políčka! Ale ono je to jedno, všichni už asi stejně mají tajenku vyluštěnou:-) Teď už jen cvičíme angličtinu…

Re:

Taky jsem si říkala, že tam je chyba a nevychází to…
Já tajenku bohužel ještě nevím, jelikož jsem si soutěže všimla až již po dvou proběhlých soutěžních dnech, takže zatím ještě tápu :)

jak mám do tajenky zapsat CH?? dohromady nebo zvlášť?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od TeTe vložený před 13 lety

jak mám do tajenky zapsat CH?? dohromady nebo zvlášť?

Re:

zvlášť- jsou to 2 písmena

Odkaz na příspěvek Příspěvek od crazyflower vložený před 13 lety

Máte tam chybu, jméno baru se píše s „a“ (asi kvůli původu slova), tím pádem nevychází políčka! Ale ono je to jedno, všichni už asi stejně mají tajenku vyluštěnou:-) Teď už jen cvičíme angličtinu…

Re:

Pro jistotu jsem to včera večer googloval a našel jsem to v obou zněních. Myslím, že se píše Mc i Mac.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od crazyflower vložený před 13 lety

Máte tam chybu, jméno baru se píše s „a“ (asi kvůli původu slova), tím pádem nevychází políčka! Ale ono je to jedno, všichni už asi stejně mají tajenku vyluštěnou:-) Teď už jen cvičíme angličtinu…

Re:

Máte ale pravdu, nenapadlo mě podívat se na obrázky ze seriálu… opravdu tam má být A.

hm

Tak nic, vůbec mi tam ty slova nevychází :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kristy* vložený před 13 lety

hm

Tak nic, vůbec mi tam ty slova nevychází :D

Re: hm

Ani mě…

Nikio Yoshida

:-Dcau lidi fakt hezky 8-) :-D :-) **** ****

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Síma K. vložený před 13 lety

Re: hm

Ani mě…

Re: Re: hm

a to si troufám říct, že mám všechny odpovědi správně..

Re: Re: Re:

Tak jsem to měl blbě, domýšlel jsem zbytečně mnoho. Teď to mám sice dobře, ale některé odpovědi se mi změnily a na jednu nemůžu přijít (ale tajenku mám;)

Měla jsem to štěstí a tajenku vyřešila, jen jsem byla tak plná nadšení, že jsem nakonec omylem přidala vykřičník. Doufám, že mě to nevyřadí ze soutěžení :)

tak uuuuuuuuuuuuuž

Nemohu se dočkat!!!! That's so exciting. Nemohlo by se losovat už dneska? Please!!!! :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.