Help for English

Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

Komentáře k článku: Soutěž o seriál HOW I MET YOUR MOTHER

 

Neuvěřitelné

Je to až neuvěřitelné, ale již mi přišla první správná tajenka!!! Nyní už tedy nejde o čas, ale o včeasné zaslání (nejpozději příští sobotu). Ze zaslaných vybereme počítačem dva, a potom se bude losovat – buď ten nejrychlejší, který zaslal tajenku hned druhý den, a nebo jeden z těch dvou vybraných.

jej, nevsimla jsem si, ze uz tajenku nekdo zaslal…hmm, tak jdu s krizkem po funuse

Somebody here is awesome 8-)

Malá nápověda????

Dobrý den Marku,
jsem začátečník v AJ a také seriál HIMYM jsem objevil až díky HFE. /Je nejlepší ze všech, které jsem viděl (přátelé, velký třesk, IT…), aktéři mluví trvale pomaleji a pro mne srozumitelněji.)Ale k dotazu. Třetí soutěžní otázka z 11/2 se ptá na situaci z děje. Šlo by upřesnit alespoň ročník seriálu, který je třeba stáhnout a prozkoumat, abych našel odpověď. Pět a půl ročníku, to je dávka, na kterou nemám čas. Skalní fandové se jistě smějí, ale já si momentálně nevím rady.
Díky – a současně poklona a dík za naprosto skvěle psaný web. KarKas

Odkaz na příspěvek Příspěvek od karkas vložený před 13 lety

Malá nápověda????

Dobrý den Marku,
jsem začátečník v AJ a také seriál HIMYM jsem objevil až díky HFE. /Je nejlepší ze všech, které jsem viděl (přátelé, velký třesk, IT…), aktéři mluví trvale pomaleji a pro mne srozumitelněji.)Ale k dotazu. Třetí soutěžní otázka z 11/2 se ptá na situaci z děje. Šlo by upřesnit alespoň ročník seriálu, který je třeba stáhnout a prozkoumat, abych našel odpověď. Pět a půl ročníku, to je dávka, na kterou nemám čas. Skalní fandové se jistě smějí, ale já si momentálně nevím rady.
Díky – a současně poklona a dík za naprosto skvěle psaný web. KarKas

Re: Malá nápověda????

Poznali se v prvním díle… v soutěži se neptám na věci, pro které by bylo potřeba seriál důkladně znát a pokud ano, je to právě všechno co najdete snadno na netu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Malá nápověda????

Poznali se v prvním díle… v soutěži se neptám na věci, pro které by bylo potřeba seriál důkladně znát a pokud ano, je to právě všechno co najdete snadno na netu.

Re: Re: Malá nápověda????

Mohu potvrdit, seriál jsem vlastně nikdy pořádne neviděla, ale odpověď jsem s trochou googlení našla celkem snadno :-)

Myslela jsem, že každá odpověď pasuje do jednoho příslušného řádku – jak je tedy možné, že pátý a předposlední řádek je slovo obsahující 8 písmen?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LenkitaO vložený před 13 lety

Myslela jsem, že každá odpověď pasuje do jednoho příslušného řádku – jak je tedy možné, že pátý a předposlední řádek je slovo obsahující 8 písmen?

Re:

Máte pravdu, ale myslím, že to i přesto jde vyřešit… budete muset počítat s oběma alternativami.

Tak už mám tajenku, pro někoho, kdo seriál zná myslím nebude problém ji rozluštit. Škoda, že jsem nad tím nepopřemýšlela dřív, mohla jsem být první =/

V pravidlech souteze je napsane, ze jeli vase odpoved spravna, hodi se pouze na jeden radek. Ale to moc neplati, vzhledem k tomu, ze jsou tam dva stejne dlouhe radky (po osmi policcich). Co s tim ?

Vyluštěno

Hurá, taky jsem na to přišla 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Washington Irving vložený před 13 lety

V pravidlech souteze je napsane, ze jeli vase odpoved spravna, hodi se pouze na jeden radek. Ale to moc neplati, vzhledem k tomu, ze jsou tam dva stejne dlouhe radky (po osmi policcich). Co s tim ?

Re:

budete si muset poradit. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

budete si muset poradit. :-)

Re: Re:

Ok :)

Myslím, že taky už vím tajenku, ale google to nenachází ve spojitosti se seriálem (jen konec tajenky)… Je to možné? :-)
Nikdy jsem neviděl jediný díl, takže vůbec netuším:))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 13 lety

Myslím, že taky už vím tajenku, ale google to nenachází ve spojitosti se seriálem (jen konec tajenky)… Je to možné? :-)
Nikdy jsem neviděl jediný díl, takže vůbec netuším:))

Re:

v tom případě si radši počkejte na další otázky…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.