Help for English

Grammar Theme Park: The Big Bang Theory

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: The Big Bang Theory

 

87 %, not bad :)

UBER + ADJ, NOUN

Je to velmi časté?? Osobně jsem se s tím ještě nesetkal. Moc se mi to ani nelíbí :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 13 lety

87 %, not bad :)

Re:

Taktéž :)

93% Já se ty členy u těch jmen snad nikdy nenaučím. Teda teď jsem aspoň věděl, že je to bez členu, ale zase jsem spletl velikost písmena :-) Damn

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 13 lety

UBER + ADJ, NOUN

Je to velmi časté?? Osobně jsem se s tím ještě nesetkal. Moc se mi to ani nelíbí :)

Re:

Hmm, četnost podle urban dictionary vypadá docela slušně :-)
Skoro 8000 hitů.

U 7) seriál byl dobře PŘIJET kritiky – RECEIVED

Jde asi o překlep :)

Objevili jste chybu / překlep?

V našich článcích se tu a tam objeví chybička či překlep. Na to prosím upozorněte autora článku pomocí SOUKROMÉ ZPRÁVY, nikoliv prostřednictvím komentáře. Překlep okamžitě odstraníme, komentář však pod článkem zůstává navždy – po opravě chyby už ztrácí smysl.

No tak lidi :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 13 lety

UBER + ADJ, NOUN

Je to velmi časté?? Osobně jsem se s tím ještě nesetkal. Moc se mi to ani nelíbí :)

Re:

No, v poslední době to slýchám poměrně často. Jinak je to i ve slovnících, takže to není žádný okrajový slang.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Filip Waldhans vložený před 13 lety

Objevili jste chybu / překlep?

V našich článcích se tu a tam objeví chybička či překlep. Na to prosím upozorněte autora článku pomocí SOUKROMÉ ZPRÁVY, nikoliv prostřednictvím komentáře. Překlep okamžitě odstraníme, komentář však pod článkem zůstává navždy – po opravě chyby už ztrácí smysl.

No tak lidi :)

Re: Objevili jste chybu / překlep?

Díky za poznámku.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 13 lety

87 %, not bad :)

Re:

Hlásím se do klubu :-)

80 procent. Chyby 2,11 a 15.

u dvojky jsem vůbec netušil, bude potřeba nastudovat :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Battlefield vložený před 13 lety

93% Já se ty členy u těch jmen snad nikdy nenaučím. Teda teď jsem aspoň věděl, že je to bez členu, ale zase jsem spletl velikost písmena :-) Damn

Re:

Ta patnáctka by tam být nemusela… Není místo, kde by člověk na nekončící diskuze o dabingu nenarazil :-/. Ostatně tak hrozné to není…

páni, mám čistých 100% ! to jsem moc ráda :)
a big bang je úžasnej seriál, takže díky za test

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

No, v poslední době to slýchám poměrně často. Jinak je to i ve slovnících, takže to není žádný okrajový slang.

Re: Re:

Díky…abysmal jsem taky neznal :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.