Help for English

Soutěž s profily Help for English

Komentáře k článku: Soutěž s profily Help for English

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 13 lety

Pomoc!!!

Jak můžu změnit velikost fotky??? :?: Prosím poraďte mi!!

Re: Pomoc!!!

Tak už jsem to nějak vyřešila…všechny zvu na můj profil:)

Hello! Všichni jsou zváni na můj profil 8-)

profil

Ahoj =) jsem tu nová…tedy registrovaná…jinak jsem stránku využívala už roky =)…nevím proč jsem se registrovala až teď…ale jinak jste zváni na můj profil !!! =)…a teď jdu koukat já na ty vaše…když tu tak zvete =)

hej hou :P

podte se kouknout i ke mne at muzu vyhrat nejakou tu mikinu, nech se uz nemusim klepat zimou, diky :-D a at vas sila sprovazi ;-)

Ahoj, zvu vás na můj profil. :-)

Look at my profile :-)

Tak můj profil už je taky hotový. Přijďte se podívat :-D

Ráda bych Vás pozvala na své stránky.

Ahoj, jsem obyčejná čtrnáctiletá holka, co miluje Angličtinu, život a srandu. :-) Jestli chceš, podívej se ke mě na profil a vezmi si třeba typ, z čeho čerpat, nebo zjisti, kde beru motivaci a inspiruj se. Není v jazykovém světě nic lepšího, než zapálenost pro věc. :)

Invitation

I would like to invite you to look at my new profile. :oops:

Welcome to Jungle. :D

I would like to invite you all to check my updated profile! 8-)

Kuk na muj profil. Ne, ze bych si na nem nejak zakladal, ale co by clovek neudelal pro tricko zadarmo…

Pozvánka

Navštivte můj profil :-D

Mrkněte na můj profil

Hi everyone! Examine my new profile, please. I hope, you'll fancy it. Have a nice day! :-)

uff, 4,5 hodiny práce je za mnou, tímto Vás oficiálně zvu na můj profil :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.