Help for English

LABELS and PACKAGING (photo quiz #1)

Komentáře k článku: LABELS and PACKAGING (photo quiz 1)

 

Skvělý test! :)

Pekny test! Akorat se mi nezda odpoved na 6). Kdyz je to bylinny vyber, ktery neobsahuje caj, tak prece nemuze obsahovat cajove sacky.

Nejvíc mě dala zabrat 5 a 10, ale nakonec jsem je dala dobře, ovšem slovo pižmo nevim ani v češtině co to znamená. :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví mm
Odkaz na příspěvek Příspěvek od mk222 vložený před 13 lety

Pekny test! Akorat se mi nezda odpoved na 6). Kdyz je to bylinny vyber, ktery neobsahuje caj, tak prece nemuze obsahovat cajove sacky.

Re:

Kromě čaje černého/zelené­ho/bílého,.. je TEA také „a drink made from the infused leaves, fruits, or flowers of plants other than tea“ (Oxforddictio­naries)

Hurá !!

Jsem nadšena z dalšího nádherného testu. Ale nedopadl pro mě zas tak perfektně :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mm vložený před 13 lety

Re:

Kromě čaje černého/zelené­ho/bílého,.. je TEA také „a drink made from the infused leaves, fruits, or flowers of plants other than tea“ (Oxforddictio­naries)

Re: Re:

Ta definice je pomerne zavadejici. Hruskovy kompot taky nemuzu udelat z jablek. Z bylin muzu udelat nalev, odvar nebo macerat, ale ne caj.

Ale budiz, rekneme, ze caj je nalev z bylin, tj. ta kapalina. Potom je ta odpoved stejne spatne, protoze v tech saccich neni ten nalev (tj. dle tebe „caj“), ale ususena bylina.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mk222 vložený před 13 lety

Re: Re:

Ta definice je pomerne zavadejici. Hruskovy kompot taky nemuzu udelat z jablek. Z bylin muzu udelat nalev, odvar nebo macerat, ale ne caj.

Ale budiz, rekneme, ze caj je nalev z bylin, tj. ta kapalina. Potom je ta odpoved stejne spatne, protoze v tech saccich neni ten nalev (tj. dle tebe „caj“), ale ususena bylina.

Re: Re: Re:

Přečtěte si prosím článek o čaji: h4e.cz/2010062902

TEA BAG je prostě čajový sáček. Pokud tam je tzv. INFUSION (viz článek), tak je to prostě stejně TEA BAG. Viz zmíněný článek a také odpověď od mm. Vaše přirovnání ke kompotu je myslím trochu mimo…

Nicméně jsem poupravil tu špatnou odpověď (…flavour) a přidal jsem slovo black, takže teď je prostě jednoznačně špatně. A jediná správná odpověď je, že obsahuje 60 tea bags = 60 sachets.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jana
Odkaz na příspěvek Příspěvek od mk222 vložený před 13 lety

Pekny test! Akorat se mi nezda odpoved na 6). Kdyz je to bylinny vyber, ktery neobsahuje caj, tak prece nemuze obsahovat cajove sacky.

Re:

Bože, tak takového hnidopicha bych v reálu nikdy nechtěla potkat. Můžeš zažalovat všechny ty společnosti, které na obalech svých výrobků uvádějí název ,,bylinný čaj"… :D A teď mě omluv, jdu pít heřmánkový ,,nálev" :D.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana vložený před 13 lety

Re:

Bože, tak takového hnidopicha bych v reálu nikdy nechtěla potkat. Můžeš zažalovat všechny ty společnosti, které na obalech svých výrobků uvádějí název ,,bylinný čaj"… :D A teď mě omluv, jdu pít heřmánkový ,,nálev" :D.

Re: Re:

:-D :-D :-D
Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 13 lety

Re: Re:

:-D :-D :-D

Re: Re: Re:

musk
a substance with a strong smell that is used in making some perfumes. It is produced naturally by a type of male deer.

tentokrát jsem odpovědím vůbec nerozuměla :-(. ale test s nápisy je vždycky fajn.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.