Help for English

Soutěž o seriál LAGUNA BEACH na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál LAGUNA BEACH na DVD

 

Laguna Beach

Takže ti lidé na obrázku jsou běžní, nepřikrášlení, obyčejní teenageři z USA? Neuvěřitelné!
To i my máme na školách zastoupeno víc etnických typů. Taky máme i obézní děti – a dokonce i nějaké, co nejsou tak úplně krásné. Hmmmm, ta Amerika, to musí být země :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od greydog vložený před 13 lety

Laguna Beach

Takže ti lidé na obrázku jsou běžní, nepřikrášlení, obyčejní teenageři z USA? Neuvěřitelné!
To i my máme na školách zastoupeno víc etnických typů. Taky máme i obézní děti – a dokonce i nějaké, co nejsou tak úplně krásné. Hmmmm, ta Amerika, to musí být země :-D

Re: Laguna Beach

Samozřejmě vybírali ty co se pro TV hodí víc… ale nevybírali z herců ale prostě přijeli na střední školu v Laguna Beach a tam udělali casting.

Vypadá to na zajímavý seriál, po maturitě asi na něj kouknu :)

Já se na něj kouknu jenom v případě, že ho vyhraju 8-)

ooo, parada, uz jsem to sice videla,ale urcite bych se na to rada podivala i s titulkama :-D

Re:

To sem opravdu nepatří. Použijte prosím diskusní fórum.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví ninque
Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 13 lety

ooo, parada, uz jsem to sice videla,ale urcite bych se na to rada podivala i s titulkama :-D

Re:

kde jsi na to koukala?

ad. dnešní otázka

Dobrý den. Mám otázku k druhé části otázky. Myslíte na DVD o které se hraje, nebo celkově?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SimiKuku vložený před 13 lety

ad. dnešní otázka

Dobrý den. Mám otázku k druhé části otázky. Myslíte na DVD o které se hraje, nebo celkově?

Re: ad. dnešní otázka

ARE THERE znamená, kolik jich je, kolik jich existuje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: ad. dnešní otázka

ARE THERE znamená, kolik jich je, kolik jich existuje.

Re: Re: ad. dnešní otázka

Díky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.