Help for English

Soutěž o seriál LAGUNA BEACH na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál LAGUNA BEACH na DVD

Laguna Beach

Takže ti lidé na obrázku jsou běžní, nepřikrášlení, obyčejní teenageři z USA? Neuvěřitelné!
To i my máme na školách zastoupeno víc etnických typů. Taky máme i obézní děti – a dokonce i nějaké, co nejsou tak úplně krásné. Hmmmm, ta Amerika, to musí být země :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od greydog vložený před 9 lety

Laguna Beach

Takže ti lidé na obrázku jsou běžní, nepřikrášlení, obyčejní teenageři z USA? Neuvěřitelné!
To i my máme na školách zastoupeno víc etnických typů. Taky máme i obézní děti – a dokonce i nějaké, co nejsou tak úplně krásné. Hmmmm, ta Amerika, to musí být země :-D

Re: Laguna Beach

Samozřejmě vybírali ty co se pro TV hodí víc… ale nevybírali z herců ale prostě přijeli na střední školu v Laguna Beach a tam udělali casting.

Vypadá to na zajímavý seriál, po maturitě asi na něj kouknu :)

Já se na něj kouknu jenom v případě, že ho vyhraju 8-)

ooo, parada, uz jsem to sice videla,ale urcite bych se na to rada podivala i s titulkama :-D

Re:

To sem opravdu nepatří. Použijte prosím diskusní fórum.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví ninque
Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 8 lety

ooo, parada, uz jsem to sice videla,ale urcite bych se na to rada podivala i s titulkama :-D

Re:

kde jsi na to koukala?

ad. dnešní otázka

Dobrý den. Mám otázku k druhé části otázky. Myslíte na DVD o které se hraje, nebo celkově?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SimiKuku vložený před 8 lety

ad. dnešní otázka

Dobrý den. Mám otázku k druhé části otázky. Myslíte na DVD o které se hraje, nebo celkově?

Re: ad. dnešní otázka

ARE THERE znamená, kolik jich je, kolik jich existuje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 8 lety

Re: ad. dnešní otázka

ARE THERE znamená, kolik jich je, kolik jich existuje.

Re: Re: ad. dnešní otázka

Díky.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.