Help for English

Přítomný prostý čas (cvičení #3)

Komentáře k článku: Přítomný prostý čas (cvičení 3)

 

Dva překlepy v písmenku jinak ok :-D :-D

:? 70% musím se hodně učit…

Díky za testy pro začátečníky!

70%… jedna jasná chyba :oops: , u jednoho o písmenko na víc… to je jako by to bylo dobře :-D a u té 4 při použití varianty Has Steve.. jsem zapoměl na got.. podle všech učebnic tam má být, ale prý ho sami amíci v hovorové eng používají jak kdo… něco jako když se díváte v TV na zprávy a také tam slyšíte češtinářská zvěrstva nad kterými se už nikdo nepozastavuje…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 13 lety

70%… jedna jasná chyba :oops: , u jednoho o písmenko na víc… to je jako by to bylo dobře :-D a u té 4 při použití varianty Has Steve.. jsem zapoměl na got.. podle všech učebnic tam má být, ale prý ho sami amíci v hovorové eng používají jak kdo… něco jako když se díváte v TV na zprávy a také tam slyšíte češtinářská zvěrstva nad kterými se už nikdo nepozastavuje…

Re:

Toto se tu už řešilo milionkrát…
Přečtěte si prosím pořádně Markův článek o HAVE a pak diskuzi pod ním.

10 procent je vážně skvělá věc. jdu na to znova xD

100%

Na 100% – díky za test, ještě jsem to za ty roky všechno nezapomněla :-) :-) :-D

100% :-D

:? tak atdy jsem měla vše špatně, nevím jak to vyplnit

Jop, když člověku vypadne slovo, tak je to hned 90 %. Kdy já se to po sobě naučím číst dřív, než to odešlu k opravě? :?:

jéé 100% a to ucim neco malo pres mesic , mam radost :)

jako vždycky..buď překlep nebo problémy s tou zatracenou tázací větou.. :?

Chtěla bych se kohokoliv zeptat,jak psát apostrof,protože mi to počítá stále za chybu.Například u don´t.Píši to klávesou vedle backspace.A mám pocit,že dříve to šlo..........­.....děkuji

Protože ´ není apostrof ale české diakritické znaménko ‘čárka’. Apostrof se píše se shiftem vedle klávesy ENTER. Vypadá takto: '

O apostrofu je tu dokonce článek:

http://www.helpforenglish.cz/…v-anglictine

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.