Help for English

Multiple choice: Stephen King vs Stephenie Meyer

Komentáře k článku: Multiple choice: Stephen King vs Stephenie Meyer

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 13 lety

Re: Re: špatné odpovědi

zkusila jsem si to na jiném počítači, např. jsem dala -look-, a vyhodnotilo mi to, že je odpověď špatně, a ukázalo mi to pomlčku – nic víc, ani správnou odpověď, už na druhém počítači, tak já nevím.
Mám ráda HP spíš v angličtině než v češtině, ale i tak se mi ten sloh moc nelíbí, pořád opakuje některé věci, stále připomíná, co se stalo, ale to je jen můj dojem, taky asi proto, že znám anglické vydání nazpaměť, protože jsem ho četla ¨mockrát :-) Jediné, co nemůžu Rowlingové odpustit, je její zacházení s latinou :-), v českém překladu se to pokusili malinko vylepšit :-) :-)

Re: Re: Re: špatné odpovědi

toto se mi zobrazí, když zadám LOOK:

Vaše odpověď: look je špatná
- na první pohled je AT FIRST SIGHT a nikoliv LOOK.

Správná odpověď: impression
AT FIRST IMPRESSION – na první dojem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Re: Re: špatné odpovědi

toto se mi zobrazí, když zadám LOOK:

Vaše odpověď: look je špatná
- na první pohled je AT FIRST SIGHT a nikoliv LOOK.

Správná odpověď: impression
AT FIRST IMPRESSION – na první dojem

Re: Re: Re: Re: špatné odpovědi

tak to je teda záhada :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 13 lety

Re: Re: špatné odpovědi

zkusila jsem si to na jiném počítači, např. jsem dala -look-, a vyhodnotilo mi to, že je odpověď špatně, a ukázalo mi to pomlčku – nic víc, ani správnou odpověď, už na druhém počítači, tak já nevím.
Mám ráda HP spíš v angličtině než v češtině, ale i tak se mi ten sloh moc nelíbí, pořád opakuje některé věci, stále připomíná, co se stalo, ale to je jen můj dojem, taky asi proto, že znám anglické vydání nazpaměť, protože jsem ho četla ¨mockrát :-) Jediné, co nemůžu Rowlingové odpustit, je její zacházení s latinou :-), v českém překladu se to pokusili malinko vylepšit :-) :-)

Re: špatné odpovědi

Stejna zahada s pomlckou je i na mem PC – vyskytuje se jen u nekterych odpovedi (spravnych i spatnych)

Nic si z toho Stephenie nedělej. Mně se čtou tvé knížky báječně a upíří zápletky se mi moc líbí. Že to ze mě nedělá náročného čtenáře, je mi fuk :-D.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Avinea vložený před 13 lety

Re: špatné odpovědi

Stejna zahada s pomlckou je i na mem PC – vyskytuje se jen u nekterych odpovedi (spravnych i spatnych)

Re: Re: špatné odpovědi

Jaký prohlížeč používáte? Stává se to i u jiných testů podobného typu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Avinea vložený před 13 lety

Re: špatné odpovědi

Stejna zahada s pomlckou je i na mem PC – vyskytuje se jen u nekterych odpovedi (spravnych i spatnych)

Re: špatné odpovědi

Ne, doposud se mi to u zadneho testu na techto strankach nestalo. Pouzivam porad stejnou verzi prohlizece IE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od amanita vložený před 13 lety

Nic si z toho Stephenie nedělej. Mně se čtou tvé knížky báječně a upíří zápletky se mi moc líbí. Že to ze mě nedělá náročného čtenáře, je mi fuk :-D.

Re:

Souhlasím :c) A musím říct, že se mi to četlo dobře. Když je dobrý příběh a nemusím přemýšlet co tou větou autor vlastně chtěl říct (ale to bývávalo spíš u českých překladů), tak s tím co tu „všicí“ kritizujete nemám problém. ;c)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Avinea vložený před 13 lety

Re: špatné odpovědi

Stejna zahada s pomlckou je i na mem PC – vyskytuje se jen u nekterych odpovedi (spravnych i spatnych)

Re: Re: špatné odpovědi

Teď se mi to taky podařilo nasimulovat na IE. Zkusíme zjistit, kde je problém.

četla jsem skoro všechno od všech tří autorů a všechno se mi líbilo… tak nevím… zřejmě jsem naprosto nevybíravý čtenář :-)

Ještěže jsem se tehdy vzdala shánění Twilight v originále… No pane:D, tady už to překlad mohl snad jen vylepšit. S tím chorobným příběhem se bohužel nedá udělat nic.
HP se doteď nemůžu nabažit:).

Re: Re: Re: špatné odpovědi

Stejný problém s pomlčkou…

Co je to Stephenie Meyer can't write worth a darn. She's not very good. ? Díky Kuba

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jakub Ryba vložený před 10 lety

Co je to Stephenie Meyer can't write worth a darn. She's not very good. ? Díky Kuba

Stephanie Mayer jako spisovatelka stoji za prd.

Proč tady nemůže být achieve? Vždyť může fungovat i jako intransitivní, ne? http://oald8.oxfordlearnersdictionaries.com/…nary/achieve Dky

Mohlo. nějak to upravím. Díky za poznámku.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.