Help for English

Software o 30% levnější!

Komentáře k článku: Software o 30% levnější!

 

to snad nemyslíte vážně

to nemůžete myslet vážně, ja jsem si Word Manger nedávno koupil!! :-D

neváhat!

Kdo dosud váhal, tak kupujte – jsou to bezvadné programy, mám oba a jsem moc spokojená.

Nedávno jsem bráškovi nabídla k vyzkoušení demo /především kvůli dětem/. A včera mi oznámil, že si objedná plnou verzi – i kvůli sobě. Už jsem mu poslala informaci o Vaší krásné nabídce. :-) P.S. Já mám taky oba programy, jsem moc spokojená a všem je doporučuju. WM mají i vnoučata a přítelkyně.

Jak je to s užíváním více uživatelů na jednom počítači? Jde mi o to, aby se nemíchaly statistiky. Je třeba také pro každého zvlášť koupit licenci?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Meenya vložený před 13 lety

Jak je to s užíváním více uživatelů na jednom počítači? Jde mi o to, aby se nemíchaly statistiky. Je třeba také pro každého zvlášť koupit licenci?

Re:

Na jednom počítači si můžete vytvořit libovolný počet uživatelských účtů, statistiky, lekce, všechny změny apod. jsou potom specifické pro každý uživatelský účet. Dokonce se dají účty zaheslovat.

Pokud budete program používat celá rodina na jednom počítači, stačí licence SINGLE. Pokud by každý měl program nainstalovaný na svém počítači, je potřeba licence FAMILY.

Děkuji za odpověď. Jdu si tedy objednat oba sw. Nad koupí uvažuji už tak 3 měsíce, takže nyní jsem se konečně rozhoupal. :)

iPad verzia

Dobry den, neuvazujete o portacii word manageru na iOS zariadenia, najlepsie na iPad…? Predsa len s vyssou mobilitou by to ludia/studenti vyuzili aj castejsie a efektivnejsie…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jony555 vložený před 13 lety

iPad verzia

Dobry den, neuvazujete o portacii word manageru na iOS zariadenia, najlepsie na iPad…? Predsa len s vyssou mobilitou by to ludia/studenti vyuzili aj castejsie a efektivnejsie…

Re: iPad verzia

ANo, o mobilní verzi uvažujeme, realizace ale bude nějaký čas trvat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: iPad verzia

ANo, o mobilní verzi uvažujeme, realizace ale bude nějaký čas trvat.

Re: Re: iPad verzia

Nechcem „tlacit na pilu“ , ale stihnete to do konca kalendarneho roka? Len pre vysvetlenie, mam doma len Apple OS (ci uz na NTBK, alebo na iPade/iPhone, no zial na nich word manager nerozbeham…:(

Linux

Měl bych zájem o Word Manager, ale používám operační systém Linux Ubuntu a rozhraní wine 1.2 pro simulování prostředí windows. Nevím jestli by tento produkt fungoval. Nemá někdo zkušenosti?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Radek vložený před 13 lety

Linux

Měl bych zájem o Word Manager, ale používám operační systém Linux Ubuntu a rozhraní wine 1.2 pro simulování prostředí windows. Nevím jestli by tento produkt fungoval. Nemá někdo zkušenosti?

Re: Linux

Dobrý den, dle našich uživatelů, je možné rozběhnout program pod wine. Doporučuji vyzkoušet DEMO verzi, která obsahuje stejný program jako plná verze. S největší pravděpodobností bude třeba nainstalovat chybějící knihovny – k tomu se hodí rozšíření Winetricks.

V případě jakýchkoliv komplikací mi prosím napište support@vitware.cz přepošlu Vám bližší informace.

Re: Re: Re: iPad verzia

Ne, to bohužel určitě ne. Máme několik rozjetých projektů, do Vánoc to stoprocentně nebude.

Objednáno

Tak už jsem konečně taky objednala. Pořád jsem čekala nevím na co, asi na tuhle slevu:)Lidi kupujte kupujte, sleva je úžasná a WM určitě taky.

Re: Linux

Nechci nějak WordManager shazovat, ale taková specialitka, aby to s pomocí wine nefungovalo, to nebude.
Tak se toho nebojte. ;)

Re: Re: iPad verzia

Pokud ano, pak bych ocenil Android verzi… :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.