Help for English

Obrázkový kvíz #2

Komentáře k článku: Obrázkový kvíz 2

 

Kalhoty

Kalhoty na obrázku jsou fialové, boty jsou modré.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jest
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 12 lety

Kalhoty

Kalhoty na obrázku jsou fialové, boty jsou modré.

Re: Kalhoty

baby = miminko

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Hedwika
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 12 lety

Kalhoty

Kalhoty na obrázku jsou fialové, boty jsou modré.

Re: Kalhoty

…, ale to mimčo má modré kalhoty. Oblečení dívky se neřeší. Perfektní kvíz.

Výborný kvíz

Samozřejmě je to výborný kvíz;ale byly mi strženy body právě za ty nešťastné kalhoty, které bohužel nevidím modře.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 12 lety

Výborný kvíz

Samozřejmě je to výborný kvíz;ale byly mi strženy body právě za ty nešťastné kalhoty, které bohužel nevidím modře.

Re: Výborný kvíz

Ale pod testem je přece otázka na kalhoty toho dítěte.

Fialové kalhoty a modré boty (o kterých se zmiňujete) má přece na obrázku ta paní, nikoli to dítě.

Výborný

Taky jsem se napalil s kalhotama :-) Ale jinak dobra prace, jen tak dal! Dekuji

katastrofa

Asi se půjdu zastřelit, jen 90% :-D

Já čekala, že se spíš rozpoutá debata, zda jsou na stromě rajčata nebo jablka :) :)

:-D opět pěkný test, jen jsem myslela že čte dívka čte noviny, díky za test! Moc ráda se tady učím!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela Prknová vložený před 12 lety

Já čekala, že se spíš rozpoutá debata, zda jsou na stromě rajčata nebo jablka :) :)

Re:

spíše sem mela dilemu, co je považováno za toys… presto 100 procent, nakonec me to málinko zlepšilo náladu po tech 27 procentách z posledního Markovho testu :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re: Výborný kvíz

Ale pod testem je přece otázka na kalhoty toho dítěte.

Fialové kalhoty a modré boty (o kterých se zmiňujete) má přece na obrázku ta paní, nikoli to dítě.

Re: Re: Výborný kvíz

Tak konečně jste to uvedl na pravou míru. Teď mi to teprve došlo, že jsem zaměnila paní s dítětem a zbytečně jsem se připravila o 10 procent.

Nevím, jestli je to chyba mého monitoru, ale dítě – baby má světlounce zelené kalhoty a ne modré :o

Ještě jsem test nedělala, ale ten obrázek je tak krásný a milý, že nelze odolat :-) Děkuji za angličtinu i pro děti.

Re:

Pardon, ale už si tu připadám jak na i-dnes v diskusích pod články :( …

Slušné chování

Prosím uživatele, aby v komentářích dodržovali pravidla slušného chování.

Tento test je zaměřen na porozumění textu. Hlavní je, zda jste otázce porozuměli.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.