Help for English

Who says this? = Kdo to říká?

Komentáře k článku: Who says this? = Kdo to říká?

 

Hezké! :-) Ale docela těžké na to, že to je elementary. Mám mezery a někdy je to o neznalosti poměrů. Nicméně u 7. jsem byla přesvědčená (jako správná nurse), že je to o jistých tělesných záležitostech. :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od HanaRT vložený před 12 lety

Hezké! :-) Ale docela těžké na to, že to je elementary. Mám mezery a někdy je to o neznalosti poměrů. Nicméně u 7. jsem byla přesvědčená (jako správná nurse), že je to o jistých tělesných záležitostech. :oops:

Re:

Kromě č.11 jsou to běžné součásti rozhovorů úrovně starter/elementary. Jenže takto bex kontextu jsou mnohem těžší. Dal jsem tam tedy vyšší úroveň :-)

newsagent

skvělé, to jsou nejpraktičtěji podané reálie :-) Tak na newsagenta budu už příště připravená :-D

Pěkný test, díky za nápad a práci

Ale přiznávám se, jako elementary bych většinu těchto otázek nedala. :-(

Zase jsem o něco chytřejší

Děkuji za pěkný test.
Tak známku první (nebo druhé) třídy jsem opravdu nečekala. (Asi bych to poslala emailem :))
Ale pro mě velmi dobrá informace.

Jo taky sem pohorela na te tríde… ale príjemné odreagování po ránu Romane, nekonečne dekuji h4e, Markovi i Vám i ostatním za vše co deláte zdarma.
No hele koukám že chybí líbací smajlík, nebo kytkovej, nebo tak…

Juuu…to je hezký testík…87% pohořela jsem na 5 a 8… first class mě dostala!!!!

Známka mě doběhla. Já myslela, že průvodčí se ptá, jestli jsem ve správné třídě vlaku :oops:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Helenapa vložený před 12 lety

Známka mě doběhla. Já myslela, že průvodčí se ptá, jestli jsem ve správné třídě vlaku :oops:

Re:

Jenže to už by rozhodně nepatřilo do kategorie „bežných“ otázek… Proč by se mě průvodčí ptal na něco takového.

Já se snažil vybírat otázky opravdu co nejběžnější :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Helenapa vložený před 12 lety

Známka mě doběhla. Já myslela, že průvodčí se ptá, jestli jsem ve správné třídě vlaku :oops:

Re:

Taky jsem pohořela na osmičce, mic mi tam nedávalo smysl. Ale aspoň jsem se dozvěděla něco nového :c)
Díky za super testík.

úplně skvělá forma testíku!!! díky moc! :-)

Dobrý, 93%.. samozřejmě 8. a first class. Kdo neřešil v Anglii známky, tak to nemohl nikdy dát. Tim spíš že u nás se takto značí cestovní třídy. Proč by se mne letuška na to neptala – přece aby mi ukázala kam mám jít. A proč by se mne na to neptal inspektor – jestli nešidím a nesedím v druhý třídě a přitom nemám zaplacenou jen první.. nebo že by obráceně…? :-D :-D Skvělý test! je dobrý se něco i dozvědět, ale zas by to neměla být otázka jak za 10 000 000 v Who Wants to Be a Millionaire? Buďte na nás hodní :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 12 lety

Dobrý, 93%.. samozřejmě 8. a first class. Kdo neřešil v Anglii známky, tak to nemohl nikdy dát. Tim spíš že u nás se takto značí cestovní třídy. Proč by se mne letuška na to neptala – přece aby mi ukázala kam mám jít. A proč by se mne na to neptal inspektor – jestli nešidím a nesedím v druhý třídě a přitom nemám zaplacenou jen první.. nebo že by obráceně…? :-D :-D Skvělý test! je dobrý se něco i dozvědět, ale zas by to neměla být otázka jak za 10 000 000 v Who Wants to Be a Millionaire? Buďte na nás hodní :-D

Re:

No právě že tato věta o třídách a známkách se občas objeví i v učebnicích pro začátečníky.
A letuška se vás na druhou třídu ptát nebude, protože se označuje economy (píšu ve vysvětlení). Navíc letuška po vás chce vždy vidět palubní lístek :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Martin
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re:

Kromě č.11 jsou to běžné součásti rozhovorů úrovně starter/elementary. Jenže takto bex kontextu jsou mnohem těžší. Dal jsem tam tedy vyšší úroveň :-)

Re: Re:

Ovšem stále tento test „visí“ ve skupině pro úroveň elementary.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin vložený před 12 lety

Re: Re:

Ovšem stále tento test „visí“ ve skupině pro úroveň elementary.

Re: Re: Re:

Dík, přesunuto i tam.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.