Help for English

Koncové S / 'S (test)

Komentáře k článku: Koncové S / 'S (test)

Já jsem si sice přečetla, že tam kde nemá být nic, mám kliknou x, ale stejně jsem ho jednou nedala. Tak jsem přemýšlela nad správnou odpovědí..ale to mi nevadí, i tak 95%. Důležité je stále procvičovat. Co mě ale překvapilo, nevěděla jsem, že mohu zkrátit has got. Mohu takhle zkrátit i have got?
Děkuji za Vaše stránky. Jsem zde denně. Chvíli gramatika, a dlouhé učení nových slovíček s neustálým opakováním – děkuji, že nenaskakuje nápověda (to,co jsem už sama naťukala) a proto si mohu Vaše testy dělat stále dokola.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od elmera vložený před 7 lety

Já jsem si sice přečetla, že tam kde nemá být nic, mám kliknou x, ale stejně jsem ho jednou nedala. Tak jsem přemýšlela nad správnou odpovědí..ale to mi nevadí, i tak 95%. Důležité je stále procvičovat. Co mě ale překvapilo, nevěděla jsem, že mohu zkrátit has got. Mohu takhle zkrátit i have got?
Děkuji za Vaše stránky. Jsem zde denně. Chvíli gramatika, a dlouhé učení nových slovíček s neustálým opakováním – děkuji, že nenaskakuje nápověda (to,co jsem už sama naťukala) a proto si mohu Vaše testy dělat stále dokola.

Re:

I have got = I've got
He has got = He's got

jiný význam bodu 7

Šlo by u bodu č.7 použít „There are three news shops in our street.“ ve smyslu „V naší ulici jsou 3 obchody s novinama“?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od aik vložený před 7 lety

jiný význam bodu 7

Šlo by u bodu č.7 použít „There are three news shops in our street.“ ve smyslu „V naší ulici jsou 3 obchody s novinama“?

Re: jiný význam bodu 7

NEWS nejsou noviny. NEWSPAPER jsou noviny.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 7 lety

Re:

I have got = I've got
He has got = He's got

Re: Re:

Děkuji

paráda 100% úspěšnost :-)

Re: dse

hmm, to je za čtyři, s tím se přece nespokojíš ;)

omg ako som mohla dat childrenS?? :oops: :oops: :oops:

85% no čakala som že to bude hrošie :-D :oops:

Tak 90% jsem nečekala. Je to super, ale u mně asi omyl přírody :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petrastenclova vložený před 7 lety

paráda 100% úspěšnost :-)

To né no.!!!

Zdravím chci se zeptat na správnou variantu.

1.Does he speaks English? 2.Does he speak English?

Osobně si myslím, že je správně 1.varianta. Co myslíte? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin95y vložený před 6 lety

Zdravím chci se zeptat na správnou variantu.

1.Does he speaks English? 2.Does he speak English?

Osobně si myslím, že je správně 1.varianta. Co myslíte? :-)

Pozor! Protože s, které se pojí s 3.os.j.č., už máte v pomocném slovesu does, nebude u významového slovesa – nemůžete ho tam mít dvakrát.

he speaks … OK

does he speaks

does he speak … OK

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.