Help for English

SIGNS and NOTICES (photo quiz #9)

Komentáře k článku: SIGNS and NOTICES (photo quiz 9)

 

Jako tradičně super testík, zejména s tou autentickou atmosférou. Děkuji.

Díky za test. Myslím, že by ještě stálo za to, doplnit poznámku o výslovnosti slova PASTRY /peistri/. Mně osobně se to donedávna pletlo se slovem PASTA /pasta/.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 12 lety

Díky za test. Myslím, že by ještě stálo za to, doplnit poznámku o výslovnosti slova PASTRY /peistri/. Mně osobně se to donedávna pletlo se slovem PASTA /pasta/.

Re:

ok

Jako vždycky, opět SUPER !!!. Moc mě potěšily cedulky z Caffé Nero, moje oblíbená kavárnička, tak jsem testík zvládla celkem dobře, až na to čtení. Také asi potřebuju víc dioptrií. Díky pane Romane. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 12 lety

Jako vždycky, opět SUPER !!!. Moc mě potěšily cedulky z Caffé Nero, moje oblíbená kavárnička, tak jsem testík zvládla celkem dobře, až na to čtení. Také asi potřebuju víc dioptrií. Díky pane Romane. :-D

Re:

Děkuji. U toho NERA si dejte pozor na výslovnost.

Jinak tu velikost fotek řeším často. Aby se to dalo přečíst a zároveň to byla „pěkná fotka“. Někdy je to boj a ořezávám a upravuju a zvětšuju a změnšuju… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 12 lety

Re:

Děkuji. U toho NERA si dejte pozor na výslovnost.

Jinak tu velikost fotek řeším často. Aby se to dalo přečíst a zároveň to byla „pěkná fotka“. Někdy je to boj a ořezávám a upravuju a zvětšuju a změnšuju… :-)

Re: Re:

Dik za test, tento typ testu me bavi. U nekterych fotek s malymi pismeny, jako treba kapucino, by pomohlo, kdyby fotka byla klikaci a na kliknuti by se zobrazila fotka nezmensena, nebo mene zmensena, napr. pres celou obrazovku. Ja jsem 35p cetl jako 85p a nemohl jsem se dopocitat :-)
Kazdopadne jeste jednou diky za test.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mk222 vložený před 12 lety

Re: Re:

Dik za test, tento typ testu me bavi. U nekterych fotek s malymi pismeny, jako treba kapucino, by pomohlo, kdyby fotka byla klikaci a na kliknuti by se zobrazila fotka nezmensena, nebo mene zmensena, napr. pres celou obrazovku. Ja jsem 35p cetl jako 85p a nemohl jsem se dopocitat :-)
Kazdopadne jeste jednou diky za test.

Re: Re: Re:

No to taky záleží, jak máte velký samotný monitor. Já mám 15 palců a cena shotu jde vidět docela dobře.

Klikací fotku bohužel nejsem schopen udělat. Ono by to asi šlo, ale já neumím programovat web stránky, proto jsem alespoň rád za toto :-)

Tak teď jsem silně znejistěla tou výslovností. Prosím, jak se Nero správně vyslovuje? „nerou“??? nemám správné „znaky“ Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 12 lety

Tak teď jsem silně znejistěla tou výslovností. Prosím, jak se Nero správně vyslovuje? „nerou“??? nemám správné „znaky“ Díky.

Re:

Císař/vypalovací software je /ni:rou/ nebo /nirou/. A kavárna také, jak se píše ve vysvětlení otázky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od IM vložený před 12 lety

Tak teď jsem silně znejistěla tou výslovností. Prosím, jak se Nero správně vyslovuje? „nerou“??? nemám správné „znaky“ Díky.

Re:

Ajajaj, tady někdo nečte vysvětlivky… :-)
Právě kvůli velmi nečekané výslovnosti to tam píšu :-)

Sorry, fakt jsem to přehlídla, ale čtu je. Díky moc. :-D

tyhle Signs and Notices testy se mi moc líbí, už se těším na další!

Opravdu moc hezký test, oceňuji kreativitu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.