Help for English

Soutěž o seriál EPISODES na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál EPISODES na DVD

 

Super :D a nezabudnite, že som konečne na rade vyhrať :D :P

Paráda. Vůbec to neznám. :-)

tesim sa na dalsiu serialovu sutaz! :-) tento rok som tu este nic nevyhrala takze moja pravdepodobnost je vysoka – neunuvajte sa vy ostatni s odpovedami! :-)

A odpovědi mají být asi též v angličtině, že ano?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od TeTe vložený před 11 lety

A odpovědi mají být asi též v angličtině, že ano?

Ano, anglicky. Většinou bude jako odpověď jméno, číslo apod, ale jinak vždy anglicky.

Chtěla sem se zeptat soutěžím poprvé kam mám ty odpovědi psát? děkuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od janca1405 vložený před 11 lety

Chtěla sem se zeptat soutěžím poprvé kam mám ty odpovědi psát? děkuju

Jestli je to jako vždy, tak si ty odpovědi zapisujte k sobě na papír či do počítače, to je jedno. Až v ten poslední den se zašlou všechny odpovědi najednou na mail pana Víta.

Seriál bohužel neznám, ale určitě se soutěže zúčastním a ráda :) Mám totiž zálusk na tu 20% slevu do obchůdku. Díky za novou soutěž :)

Váš úkol bude jednoduchý. Odpovědět postupně na otázky, odpovědi si zapsat a v poslední den soutěže nám své odpovědi (alespoň 7 z celkového počtu 10) zaslat.

Ti, kdo zašlou alespoň 7 správných odpovědí, budou zařazeni do slosování. Vítěze vyhlásíme 6. listopadu.

Soutěžní den je do 22:00, takže příspěvky zaslané později už by neměly platit.

A taky se chystám soutěžit. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina vložený před 11 lety

Jestli je to jako vždy, tak si ty odpovědi zapisujte k sobě na papír či do počítače, to je jedno. Až v ten poslední den se zašlou všechny odpovědi najednou na mail pana Víta.

děkuju :-)

Question 5 Bere se věk v čase natáčení nebo v čase vysílání daných epizod?

Nenapadlo mě, že v tom vlastně může být rozdíl. Dáme toleranci +/- 1 rok, to bude nejlepší. :-)

Otázka šest je nejlepší :-). Zrovna včera jsem se na to dívala, když byl ten Halloween. Joey nezklamal…

Dnes uplně nejlepší otázka :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petra vložený před 11 lety

Dnes uplně nejlepší otázka :)

Souhlas. When I saw it, I burst into laughter :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.