Help for English

apostrof

 

ako spravne napisat apostrof ----´---- aby mi to program uznal? … konkretne sa mi jedna o toto … lose one's way … ja to napisem nasledovne… lose one´s way … a program mi to neuzna za spravne .....

to, co píšete, je česká čárka nad písmenem. Tak by se apostrof neměl psát ani v English Me, ani v esejích, dopisech apod. Ten správný je na klávese vedle ENTER, píše se se SHIFTEM. Není potřeba přepínat na anglickou, jednoduše SHIFT + ta klávesa.

Ale je pravda, že bychom to mohli nastavit, aby to bralo i tu českou čárku.

dakujem za radu ale na notebooku mi to nefunguje … nasla som na nete dalsi sposob pisana apostrofu a ten mi uz funguje ..... alt+39

Ve zkoušení vět systém nyní přijme i českou čárku. Můžete vyzkoušet.

vyskusala som to zatial iba pri slovickach ale program stale ignoruje cesku ciarku … program berie iba apostrof …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od betula76 vložený před 11 lety

vyskusala som to zatial iba pri slovickach ale program stale ignoruje cesku ciarku … program berie iba apostrof …

Nyní můžete používat českou čárku i ve zkoušení slovíček.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.