Help for English

Dvojklikový slovníček na mobilních zařízeních

 

Vyzkoušejte dvojklikový slovníček i na svém mobilním telefonu! Na mobilním telefonu a tabletu je nyní možné využít dvojklikový slovníček, stačí na zvolené slovo dvakrát klepnout. Vzhledem k tomu, že dvě klepnutí obvykle znamenají přiblížení obrazu, může mezi klepnutím být i delší prodleva.

Zvolené řešení má svá omezení, budu moc rád, pokud ho vyzkoušíte a napíšete nám jak se Vám používá.

Funguje :-)

Díky

U cviceni kde se dopisuji slovicka, tak tam mi dvojklik funguje. Ale u cviceni kde vybiram z odpovedi, tak tam mi dvojklik nejde.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 11 lety

U cviceni kde se dopisuji slovicka, tak tam mi dvojklik funguje. Ale u cviceni kde vybiram z odpovedi, tak tam mi dvojklik nejde.

U žádné věty? Zatím by to mělo fungovat asi u 80% všech testových otázek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 11 lety

U žádné věty? Zatím by to mělo fungovat asi u 80% všech testových otázek.

Tak zkousela jsem to na vice testech a u zadneho, kde se vybira z otazek, tak mi dvojklik nefunguje. Nevim jak to je na jinych telefonech.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 11 lety

Tak zkousela jsem to na vice testech a u zadneho, kde se vybira z otazek, tak mi dvojklik nefunguje. Nevim jak to je na jinych telefonech.

Můžete prosím nahlásit chybu přes systém hlášení chyb, díky tomu přesně zjistíme u jakých otázek to nefunguje. Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.