Help for English

Věk

 

Zdravím,

jenom by mě zajímalo, jestli jazykové zkoušky (PET, KET, FCE…) mají nějaké věkové omezení.

Děkuji :-)

ne, nemají

Děkuji. :-)

To by potom byla krapet diskriminace, nebo ne…

Nemají omezení, sice potřebujete občanku, ale i ti mladší, kteří občanku ještě nemají, mohou na testy jít. Jak ověřují totožnost nevím, ale jde to. Moje studentka ze sekundy letos dělala KETku. No problem.

Ok, dík. Ale stejně si asi počkám, až dosáhnu na FCE (snad do konce roku) a pak to zvážím. Dík :-)

//EDIT: Do roka asi těžko… spíe tak do dvou :-D

I když jsem zase přemýšlel…
Na jaké úrovni je asi absolvent třídy s rozšíř. výukou cizích jazyků na zš (aj od 2. třídy…). Nevíte? Dík.

Úroveň jazyka studenta nezáleží na škole, kam chodí, ale jak k jazyku přistupuje.

No jo, ale jde taky o počet hodin týdně, rychlost probírané látky…

Vy máte starosti, je věk i omezený „nahoru“?, mě být dvacet, tak neváhám. Vy máte všechno ještě před sebou. Ale nebojte se a vrhněte se do toho. JEN ODVÁŽNÝM ŠTĚSTÍ PŘRJE.Georgia.

Tak určitě se očekává, že žák na škole s rozšířenou výukou cizích jazyků bude mít větší znalosti v dané oblasti. Pokud si ten dotyčný žák ale řekne, že chce jen prolézt, tak toho škola moc nezmůže. Nevím jaká tvoje angličtina je. Zkus si udělat třeba pár FCE na nečisto a uvidíš sám. Když to půjde levou zadní, jdi do toho. Když ne, sejdi o úroveň níž a připravuj se na PET.

PETky teď dělal spolužák s nejazykové a prošel s vyznamenáním… Takže to si raději udělám až ty FCE…
Dík :-)

to premet: Na jaké úrovni jste a jaké máte zkoušky? Nejste tu dlouho na HFE, ale zdá se mi, že něco už znáte a něco jste prošel, vítáme takové, kteří nám začátečníkům poradí. Díky.

Hlavně nepodcenit přípravu. Přeji hodně štěstí…

Jo, děkuji. Jen ještě, jestli nevíte, kdy je ten zimní termín (ikdyž pochybuji, asi to vidím na březen)…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.