Help for English

program na učení slovíčk

 

Mám prosbu. Stáhla jsem si toto: http://www.helpforenglish.cz/…emo-download. Bohužel u některých slovíček, které si sama přidám a které nejsou v databázi programu, není výslovnost. Uvítala bych, kdyby se během aktualizace program mohl připojit třeba ke slovníku Seznam, a pouze chybějící výslovnost doplnit. Je toto možné? Dále mám prosbu. Je možné doplnit u Family slovíčka jako je např. vdova, vdovec, svobodný,–á., sirotek apod.?

Dobrý den,

o jaký program se jedná? – bohužel odkaz se nezkopíroval celý.

Napojování na jiné služby například Seznam je vždy velice problematické, protože by mohlo dojít k porušování autorských práv.

S pozdravem
Petr Hudík

jedná se o program Word Manager – demo.

Děkujeme za poznámku. Vývoj a i distribuci programu Word Manager jsme již ukončili. U Word Manageru již žádné nové funkce přidávány nebudou, databáze se již také nebude dále rozšiřovat. Naše předchozí programy jsme nyní nahradili aplikací English Me.

Napojení na externí programy neplánujeme, jsou tu problémy s licencováním a­pod.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.