Help for English

Anglické diktáty v English Me

Komentáře k článku: Anglické diktáty v English Me

 

Musím říct, že anglické diktáty jsou pěkně propracované a zkouším je denně. Nejdříve jsem byl trochu rozladěn, že čtení je pro mne příliš rychlé, ale pomalu si zvykám a diktáty se stávají mými oblíbenými. Zatím generuji pouze Easy úroveň a jsem spokojen. Funguje bezchybně i na mobilu. Škoda jen, že všechny diktáty jsou v americké angličtině, protože používám britskou angličtinu a nedokáži odhadnout, jak to může v budoucnu ovlivnit mou výslovnost. Další věc, a to, chci-li opakovat stejný diktát, pak se již nezobrazí ikonka pro přehrání textu (qst), ale pouze překlad v češtině a teprve po doplnění správných slov se zaktivuje ikonka k přehrání čtení, což mi zcela nevyhovuje. Bylo by fajn, kdyby ikonka byla aktivní stále (exc), aby uživatel mohl využít obě možnosti. Překládat buď pomocí českého textu, či opět pomocí anglického poslechu. Vzhledem k tomu, že doplňování podle českého textu v menu nabídky zkoušení je, uživatel má možnost této volby využít implicitně na začátku zkoušení. Ovšem myšlenka rozpomenutí si na slova po zkoušení diktátem je vítaná, ale možnost výběru (aktivní ikonka přehrávání čtení) mi opravdu chybí. Celkový dojem z diktátů je pro mne úžasný a tato funkce se pro mne stává nepostradatelnou. Děkuji Vám Marku a Vašemu týmu za stále lepší uživatelské rozhraní této skvělé aplikace. English Me jednoznačně doporučuji! Bravo, jen tak dál! (thu)

Díky moc za zpětnou vazbu. To, že se neobjeví znovu ikonka pro přehrání, je zřejmě chybkou, prověříme a případně opravíme.

Co se týče americké angličtiny – použili jsme nahrávky, které již máme. Doposud bylo vždy problematické nakupovat nahrávky v britské angličtině. Američtí mluvčí zatím byli po nás dostupnější. Nicméně jsme opět prodloužili smlouvu s Bridge Publishing House, kteří pro nás vytvářeli většinu britských nahrávek slovní zásoby. Během pár měsíců by mělo přibýt cca 3500 vět v britské angličtině (na těch se již pracuje) a potom do konce roku ještě dalších cca 2000.

Vynikající nápad. Fakt žasnu nad tím, jak neustále vylepšujete “englishme.cz”, používám tuto online aplikaci již přes rok a nemůžu si to vynachválit. Kéž tak postupujete i nadále… Hned si jdu dát pár diktátů na procvičení…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

Díky moc za zpětnou vazbu. To, že se neobjeví znovu ikonka pro přehrání, je zřejmě chybkou, prověříme a případně opravíme.

Co se týče americké angličtiny – použili jsme nahrávky, které již máme. Doposud bylo vždy problematické nakupovat nahrávky v britské angličtině. Američtí mluvčí zatím byli po nás dostupnější. Nicméně jsme opět prodloužili smlouvu s Bridge Publishing House, kteří pro nás vytvářeli většinu britských nahrávek slovní zásoby. Během pár měsíců by mělo přibýt cca 3500 vět v britské angličtině (na těch se již pracuje) a potom do konce roku ještě dalších cca 2000.

Díky Marku za odpověď a upřesnění. Těším se na úpravu chybky a velice oceňuji snahu o přidání britské výslovnosti do diktátů. Vůbec by mne nenapadlo jaké překážky mohou nastat s nahrávkami. Díky také Bridge Publishing House za vstřícný počin. Jejich pomoc s výukou angličtiny je opravdu skvělý. Využíval jsem jejich časopis Bridge k přípravě maturity a nemělo to chybu. Přehledné, praktické, rozmanité. Je fajn, že máte takového partnera ;-)

Skvělý nápad, vytvořit něco takového. Doufám, že se tímto cvičením poslechů posunu zase o kousek dopředu v angličtině. Děkuji za Vaši práci.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Šorm vložený před 9 lety

Díky Marku za odpověď a upřesnění. Těším se na úpravu chybky a velice oceňuji snahu o přidání britské výslovnosti do diktátů. Vůbec by mne nenapadlo jaké překážky mohou nastat s nahrávkami. Díky také Bridge Publishing House za vstřícný počin. Jejich pomoc s výukou angličtiny je opravdu skvělý. Využíval jsem jejich časopis Bridge k přípravě maturity a nemělo to chybu. Přehledné, praktické, rozmanité. Je fajn, že máte takového partnera ;-)

Chybka by již měla být opravena. Vyzkoušejte prosím.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 9 lety

Chybka by již měla být opravena. Vyzkoušejte prosím.

Ano, vše je již v pořádku. Skvělá práce! Díky…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.