Help for English

odd vs strange vs weird

 

cau, nevite jaky mezi tim rozdil. kdy pouzit a kdy ne? diky

uplne stejné téma už tu bylo… škoda že to nejde najít…

tak to se omlouvam za spam :oops:

a kdo říkal, že to nejde najít … :-)
http://www.helpforenglish.cz/cz/forum/?…

Jak se vám to podařilo? :-)

2blahetal: není za co se omlouvat, to byla jen taková moje prupovídka, že v tom tématu to bylo hezky vysvětlené…
Ono by třeba i nebylo naškodu zavést forum phpBB(3)… viz phpbb.cz … jen takovej návrh… ale kdyby se to ujalo, rád bych pomohl, mám s tím zkušenosti :-)

Tak to bych byla taky zvědavá.

On ten GOOGLE má přece jen něco do sebe. :-) Zadejte:

helpforenglish weird

je to hned první odkaz

no google, njn… čekal jsem už něco implementovaného přímo do jádra :-D
Možná by nebylo špatné jsem dát kolonku na google search :-)

Ó jak jednoduché, díky.

:-) Nojo, Google. Ale počítáme časem i s přidáním vyhledávání ve fóru. čas… čas…

JJ, za moznost vyhledavni ve foru se taky primlouvam. Rekl bych, ze toto help forum obsahuje cca. stejne mnozstvi uzitecnych informaci jako cely zbytek tohoto webu.

jn…to je pravda…byla by to perfektní věc…

diky za odpovedi, vyhledavani by to chtelo, mozna by pak bylo min lidi co otravujou stejnyma dotazama dokola a dokola :)

Já bych se taky přimlouval stejně jako seqwence za nějaké profi fórum. Podle mě je úplně zbytečné dělat něco co už udělal někdo jiné. Ten čas co by Petr Hudík musel strávit s každou funkcí by mohl věnovat jiným věcem na webu. Ty fóra jsou léta vyvíjená a odladěná a je na nich v podstatě vše co si lze na fóru přát.

FYI
to vyhledavani pomoci google je dobry napad, takze pro zajemce,

takhle se daji pomoci google prohledat stranky pouze H4E
<hledany vyraz> site:helpforen­glish.cz

a nebo primo prohledat pouze forum
<hledany vyraz> site:helpforen­glish.cz inurl:forum

takze napr.
weird site:helpforen­glish.cz inurl:forum

najde vsechny posty ve foru, ktery obsahujou slovo ‚weird‘

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.