Help for English

Poptavam online ucebnice ktery muzu vytisknout

Dobry den,

Odkud mužů jsi stáhnout učebnice aby jsem mohl jich vytisknout? Jsem na B1 level, a mam hodně volných času a chci to využít učeni, ale mě boly oči před počítače porad, a chci vytisknout učebnice a učit se podle učebnice.

S pozdravem,

Martin

Posielam Vám English Grammar in Use – For intermediate Students. Ak ste B1, tak je ako stvorená pre Vás. :-)

EDIT: smazáno adminem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před rokem

Posielam Vám English Grammar in Use – For intermediate Students. Ak ste B1, tak je ako stvorená pre Vás. :-)

Dobry den,

Dekuju moc za odkaz, ale vidím ze potřebuje tam FB nebo LinkedIn… Ani jedno s těch nemam.. Jak mužů bez těch 2 stáhnout to?

s pozdravem,

Martin

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AdrianaXXX vložený před rokem

Dobrý den,

neposílejte prosím odkazy na nelegální kopie knih na internetu. Na našich stránkách porušování autorských práv nepodporujeme.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před rokem

Dobrý den,

neposílejte prosím odkazy na nelegální kopie knih na internetu. Na našich stránkách porušování autorských práv nepodporujeme.

Pozabudla som sa a nechala sa uniesť. Ospravedlňujem sa, ak som narobila nejakú galibu.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.