Help for English

Very thing

 

sry, teď tu kazím kontinuitu :oops:

ne, to já ji překazil.. lépe řečeno, všichni tu tak trochu jsme mimo „tree“ :-) ale co už… člověk se má bavit, ne? :-)

jsme všichni mimo – co že to byl za dotaz? :-)

dipsik: jak tě znám, tak to určitě taková katastrofa nebyla :-)

to Dipsik : a jakou, že si to měla otázku z biologie?(taky sem maturoval..... :-)

To by mě taky zajímalo.. Biologie máme na škole hodně (3h/týdně), tak at mám přehled (right, Andy?!) :-D :-)

ehm, mohli bysme jít on topic? :)
jinak ještě u toho videa, které jsem postnul už na minulé stránce – http://www.youtube.com/watch?… by mě zajímalo, co se říká od 1:00 až do konce.. jsou to 3 vteřiny jenom ;)

sorry, ale vzhledem k tomu, že tu byl takový zájem o mou maturitní otázku…takže, tedy, ta maturitní otázka byla vlastně dvouotázka – první část byl vývoj nervový soustavy (od žížaly až po člověka)a druhá (to bylo, ač se to nezdá, právě to, co sem neuměla)-ptáci…
Takže, teď když už všichni víme z čeho jsem maturovala, můžeme se věnovat videu :-)

pojďte si to někdo taky poslechnout – já osobně jsem měla s poslechem vždycky problémy a slyším tam jen samé úplné blbosti
:-(
http://www.youtube.com/watch?… (1:00– dál)

nikdo neví? :)

No sice je to asi blbost, ale já tam slyším "and quickly it's getting on high, genie (džin). Tak nevim :)

EDIT: Odvolávám to nahoře, snad je to and quickly it's getting on hygiene.

Taky tam slyším něco v tom smyslu, jen jestli to tedy něco znamená? Jakože to je nehygienické?

Tak už to mám, je tam „and quickly it's getting unhygienic“, ale ta poslední slabika toho unhygienic už je useklá takže to zní jako unhygiene. Řiká tam ať si ty varlata (pardon dámy, ale fakt to říká) oholí a rychle , že se to stává nehygienickým. Tfuj, zapotil jsem se

Ezekiel: my hat's off to you:-)

Díky, já před tebou smekám pokaždé když čtu rady které píšeš na fórum :-D Takhle pěkně ty věci nevysvětluje snad nikdo.

dík, těší mně, když moje vysvětlení někomu pomůže

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.