Help for English

The Legend of the Apache Gold

 

Hrajete hru The Legend of the Apache Gold a potřebujete nápovědu?

U toho stroje na vyrobu alkoholu chybi trubka, napadlo me tam dat ,,a peace pipe,, ale bud davam spatne prikazy, nebo je to blbost?
Recept jsem vykopal z hrobu (trosku morbidni :-) ) a chci se zeptat jestli mam vse:
lahev (napul plna spinave vody)
lahev (plna vody s kaktusovym dzusem)

lahev tady je ještě chybka, kdy je možné mít dvě lahve, což je špatně. Někde mi unikla nějaká skulinka… má být jedna lahev, do půlky plná špinavé vodu a druhá půlka má být kaktusová šťáva.

Teď je problém, že se Vám té jedné asi nepodaří zbavit. Pošlete mi kdyžtak SAVED hru a já Vám ji pošlu zpět opravenou.

Stroj stačí OPRAVIT. (fix, repair, mend…)

Sice sem nasel SAVE, kde mam pouze jednu lahev, ale ta je PLNA kaktusoveho dzusu a vody…spinava voda tam jiz nelze pridat :-(

Ulozil jsem tedy hru pred tim strojem a poslal vam to na email mmvitovi@volny.cz

aha, tak to ji můžete jen vylít a plnit znovu.

Aha, mno ja ji furt chtel odlozit, ale to bohuzel neslo.
Nyni jsem rozdelal ohen, hodil hlinu do ohne, kour zacal cmoudit, ale neumim ho precist. Pri spanku se mi zdalo o indianech a i medved me snedl. Zkousel sem tancovat kolem ohne a nic…Apacskou hulku a knihu take mam…nevite nekdo co dal?
Edit: Tak jsem rozdelal vetsi ohen, aby vydrzel i na noc…pri tancovani uz si nepripada tak hloupe jako za dne, macham hulkou a furt nic :-) Podle knizky by snad s ni mel i mavat (machat) ale na to mi nejak nereaguje.

Edit2: Dobry mam to :-)

Tak hra uspesne dokoncena :-)
Po odkryti kamene, nez se za cca 3 sekundy ukaze vitezny obrazek, se mi jeste povedlo stihnout ulozit hru na krasnych 102%, takze spokojenost :-D
Indianci take dohrani, takze se pravdepodobne pustim do Seabase Delta :-)

Blahopřeji:-D . Já ji ještě hraji a stále se motám :? Jsem na úpatí hory, spustil jsem lano a dolů to lézt nechce.

na úpatí hory… jak můžete na úpatí hory spustit lano dolů? Úpatí je přece dole, na horu se jde nahoru.

Já to beru podle mapky kde je napsáno „foot of a mountain“. Tím jsem myslel kde jako jsem. Dole byl myslím les nebo co .....momentálně jsem už jinde, tak si nevzpomenu :shock:

foot of the mountain je dole. Odtamtud se jde nahoru. Ne dolů. Dá se jít na jih, to ano, tam to vede do lesa. Ale lano odtamtud spustit nejde.

jééé, máte pravdu – omyl, omlouvám se:oops: .Přiznám se, že jsem si to špatně přeložil a lano jsem upustil.Pouze ho vidím :oops:

Stále se motám v lese. Jak z něho ven?

do lesa jděte až nakonec. Jak jím projít, to najdete na mapce, kterou budete muset najít. A nebo metodou pokus omyl.

Děkuji. Mohu se ještě zeptat jak vzít fern-kapradina?Zalévám ji,ale je stále malá.Ten hnůj také nelze vzít.Vypadá to, že tu hru asi hraji jediný :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.