Help for English

Countries and Nationalities (záložka)

ELEMENTARY Vydáno dne 28.08.2010

Dnes nabízíme ke stažení a vytištění barevnou záložku s 50 státy a národnostmi, které jsou přehledně rozděleny podle tvarů. V tabulce nechybí přepis výslovnosti a vlajky jednotlivých států.Countries and Nationalities (záložka)

Dnes nabízíme pro začátečníky (ale i pokročilejší studenty) další tabulku. Tentokrát s názvy států a národností i s výslovností.

Jsou rozděleny do pěti skupin podle tvarů národností. Šestá skupina pak obsahuje národnosti, které nebylo možné zařadit jinam:

Po kliknutí na náhled se vám otevře soubor PDF, který si vytiskněte (doporučujeme barevně). Pak si záložku vystřihnete, přeložíte a poloviny k sobě slepíte. Pro zpevnění můžete doprostřed vložit papírovou čtvrtku. Pokud máte možnost, určitě si záložku zalaminujte.

Pro ty z vás, kteří si chtějí šetřit barevnou náplň v tiskárně, nabízíme záložku s bílým pozadím.Online angličtina od autorů Help for English!

Bezkonkurenční online angličtina za 169 Kč měsíčně.
Přečtěte si více informací nebo si ji hned zdarma vyzkoušejte.

Pokračovat můžete zde:

STARTER

Who's Shakira?

Umíte anglicky říct, kdo je kdo? Co když se Vás někdo zeptá KDO JE TO SHAKIRA? Dokázali byste říci, že ‘je to kolumbijská zpěvačka’? V tomto článku se to naučíme psát a říkat správně.
ALL LEVELS

Countries and Nationalities

Státy a národnosti
PRE-INTERMEDIATE

Národnosti a příslušníci národů

Znáte slovíčka pro obyvatele různých zemí? Kdy použijeme označení obyvatele země (an Englishman) a kdy postačí národnost (he's English)? To vše se dozvíte v tomto článku.

Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Countries and Nationalities (záložka) 30 27783 Od orim poslední příspěvek
před 14 lety