Help for English

Ohlédnutí za rokem 2019

ALL LEVELS Vydáno dne 01.01.2020

Co se událo na našich stránkách v roce 2019 a co nás čeká v roce 2020?Ohlédnutí za rokem 2019

Rok 2020 je tu a jak je vždy na samém začátku ledna naším zvykem, krátce se ohlédneme a zhodnotíme, co se na našich stránkách za těch posledních 365 dní událo.

  • V uplynulém roce jsme pro vás napsali nebo přepracovali 179 článků, testů či cvičení, což jsou 3 až 4 nově vydané materiály týdně!
  • Nebyl ani jeden den, kdy bychom pro vás nevydali Slovíčko dne – Word of the Day! Mohli jste se tak s námi naučit dalších 365 zajímavých slov či spojení. Pokud tento náš seriál znáte, tak víte, že se nejedná jen o slovo + překlad na titulní stránce, ale o krátký článek s vysvětlením, upozorněním na možné chyby, příklady použití ve větách, rozdíly mezi podobnými slovy apod.
  • Každý den přibývaly do našeho slovníku nová slova nebo nové příkladové věty ke stávajícím heslům. K tisícům slov a vět ve slovníku letos přibyly nahrávky v britské či americké angličtině.
  • Navštívilo nás 2 680 000 uži­vatelů, od kterých jsme zaznamenali téměř 6 milionů návštěv celkem. Otevřeno bylo přes 20 milionů stránek a celkem jste u nás strávili 1 340 000 hodin svého času! Věříme, že to nebyl ztracený čas.
  • Denně jsme zaznamenali průměrně 16 153 návštěv.
  • Nejčtenějšími články u nás byly již tradičně články o anglických časech (hlavně o předpřítomném a minulém) a na plné čáře opět vítězí článek o podmínkových větách (Podmínkové věty – úvod a přehled). Do vyhledávače jste nejčastěji zadávali ‘present perfect’ a ‘předpřítomný čas’.
  • Po celý rok se na našem diskuzním fóru někdy i ‘bouřlivě’ diskutovalo. Za celý rok jste si u nás otevřeli na fóru přes 1,5 milionu stránek!
  • V listopadu jsme se opět s mnoha z vás setkali na konferenci Englishbooks Day v Berouně!
  • I v roce 2019 jsme opět byli pro všechny zcela zdarma a to především díky naší placené aplikaci English Me, která se těší velké oblibě u stále více z vás!

Děkujeme všem, kdo jste nás někdy i denně navštěvovali. Děkujeme za jakoukoliv zpětnou vazbu, kterou jste nám poskytli formou e-mailů, soukromých zpráv či komentářů u článků. Určitě v tom pokračujte!

Děkujeme všem, kdo nás podpořili zakoupením předplatného aplikace English Me!

Poděkování patří i našim partnerům a externím spolupracovníkům!

Co plánujeme na rok 2020?

Náš tříčlenný tým nebude zahálet ani letos! Plánujeme si dosavadní pracovní tempo udržet i nadále. Těšit se můžete tedy na 3–4 nově vydané články týdně, ve kterých se zaměříme na témata, která studentům činí problémy, ale i na témata, která jsou prostě zajímavá. Angličtinu máme rádi a její záludnosti a krásy chceme přibližovat i vám.

Letos se díky přestupnému roku můžete těšit dokonce na 366 slovíček dne! Nedochází nám ještě inspirace? To rozhodně ne. Zajímavých slovíček je v angličtině ještě spousta. Nezapomeňte si tedy každý den naše stránky otevřít a nový článek si přečíst. I letos totiž platí, že Slovíčko dne je dostupné pouze od půlnoci do půlnoci daného dne. Pokud byste se chtěli k minulým článkům vracet, předplaťte si naši aplikaci, kde žádná omezení nejsou.

To ale určitě není vše!

Všem přejeme krásný a úspěšný rok 2020!

Petr Hudík, Roman Svozílek a Marek VítOnline angličtina od autorů Help for English!

Bezkonkurenční online angličtina za 169 Kč měsíčně.
Přečtěte si více informací nebo si ji hned zdarma vyzkoušejte.

Pokračovat můžete zde:

ALL LEVELS

Ohlédnutí za rokem 2014

Co se na našem webu událo v průběhu uplynulého roku, statistiky, poděkování…
ALL LEVELS

Ohlédnutí za rokem 2015

Co se na našem webu událo v průběhu uplynulého roku, statistiky, poděkování…
ALL LEVELS

Ohlédnutí za rokem 2012

Co se na našem webu událo v průběhu uplynulého roku, statistiky, poděkování…
Komentáře k článku
Téma Přísp. Přečteno Poslední příspěvek
Nepřečteno Ohlédnutí za rokem 2019 2 1469 Od swimmer poslední příspěvek
před 4 lety