Help for English

Potrebuju nutne pomoc! Prosiim..

 

Nothin' good can happen after 11pm :-D

yeah, well

Tím jsem myslel můj comment s advanced grammar :-)

a já na tu tvou little typo, Romane, komentovala beztak jen ze závisti :-D náhodou je to fakt hezký povídání…

jo aha, no ale stejně:
yeah, well :-)

dipsik: jen nepovídej, myslím, že zrovna ty bys to napsala minimálně stejně dobře, jen kdyby se ti chtělo :-)
A navíc, já to stejně nedodělal…

kdyby na mně nečekala opravná zkouška z literatury, jejímž hlavním předmětem jsou právě eseje,bylo by se mi možná i chtělo…a btw.mně fakt vždycky trvá hroznou dobu něco vymyslet, já to pak už nějak přeložím, ale ty nápady… to je vždycky a little disaster

to jo, to chápu, taky proto jsem to nedodělal…
a hlavně, já v Paříži nikdy nebyl, tak ani nevím, co bych doporučil, tak jsem napsal etc. :-)

já byla v Paříži akorát na letišti – je hodně veliký…

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jak se tvoří předpony un a in zda je pro to nějaké pravidlo a nebo zda se musím naučit slovíčka co se s čím poji…potřebuji to nutně vědět ptz. mam za pár dnů zkoušku na Ekonomce z angličtiny tak bych to ráda udělala…Děkuji Vám moc Táňa…

Na to je tu pěkný článek – Slovní zásoba>Tvoření slov>Prefixes

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.