Help for English

Přítomný čas prostý a průběhový

Komentáře k článku: Přítomný čas prostý a průběhový

 

dopis

na tuhle stranku sem narazila nahodou…hned sem si ji pridala do oblibene..dneska sem dostala z ajiny ctverec jako blazen a tohle mi snad pomuze abych z tehlech casu dostala 1 :-)

Konecne

konecne nejaky test bez chyby… zatial najlepsia stranka na vyuku english aku som nasiel.. a poznam ich naozaj vela :-D

Super

Super stránka, jen tak dál…mám taky 100% :-D

Ježiši Marjá, jak je tohle možné, já mám chybu v Elementary!!!! Neeeeeiiin!!! :D :D :D

dotaz

testy jsou super, ale chtěla bych se zeptat,čim to je , že se mi nikdy nepodaří je vyhodnotit. může to bejt nějakou chybou v počítači? Dekuju za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od elka vložený před 17 lety

dotaz

testy jsou super, ale chtěla bych se zeptat,čim to je , že se mi nikdy nepodaří je vyhodnotit. může to bejt nějakou chybou v počítači? Dekuju za odpověď

Re: dotaz

Pravděpodobně. Jaký používáte internetový prohlížeč?

jochooooooooo­oooooooo

100% uspesnost mam radost :) :-D

ampoš

nic moc sem uplně blbej :-( 8-) :?:

hurááá, konečně mám něco 100% dobře :-D

není možná

Já to mám dobře! :shock:

Re: x(

Ty o dostlepší stránky jsi našel možná tak ve svým snu viď chlapečku. Asi ti ty testy moc nejdou viď když píšeš takový bláboly tyhle stránky jsou totiž NUMBER ONE!!!

100%-paráda,tohle zvládám!

No BOMBA!

Jen jedna chybička… :-)

jen 80% a kolik práce za tím.....ale já mám radost, ono to pomalu půjde. Jediná škoda, že pokud si ty testy opakuji častěji, začínám si věty pamatovat a přestávám nad nimi přemýšlet..... :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od symanska vložený před 15 lety

jen 80% a kolik práce za tím.....ale já mám radost, ono to pomalu půjde. Jediná škoda, že pokud si ty testy opakuji častěji, začínám si věty pamatovat a přestávám nad nimi přemýšlet..... :-(

Re:

No na to pozor. Ty testy nejsou dělané na to, aby je člověk často opakoval, spíš si je jen tu a tam připomněl, ale raději to nepřehánějte.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.