Help for English

Geoffrey Chaucer: The Wife of Bath's Tale

Komentáře k článku: Geoffrey Chaucer: The Wife of Bath's Tale

 

ta pohádka byla fakt super. rozumněla jsem a moc mě bavilo ho číst. :-D

moc se mi libi a pomaha mi s anglictinou mela jsme driv problemy tedka jsem se zlepsila

Kde se hledá takovej líbací princ? :-D :oops:

Super

JE TO SUPER POHADKA **** :-D :evil:

Vyborne stranky jen ty nahra
vky jsou moc rychle.
:-D

super

It´s really beutiful tale. I´d like to read more tales like this. Thanks for that :)

Re:

No treba u tohohle pribehu to rychlé vubec není

Krásný příběh. Moc mi Vaše stránky pomáhají, dodávají sílu angličtinu nevzdávat. Díky. :idea:

Re: Re: DOTAZ

Tak jsem se podívala na Váš odkaz a přečetla si originál.A i ten interlineární překlad mi dělal trošičku problém, a to učím 12 let angličtinu.Vy všemu rozumíte? A když překládáte do srozumitelnější angličtiny, kde hledáte slovní zásobu?Můžete mi poradit, nemám ráda když něco nedokončím a štve mě, že nerozumím úplně každému slovu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana Borovičková vložený před 17 lety

Re: Re: DOTAZ

Tak jsem se podívala na Váš odkaz a přečetla si originál.A i ten interlineární překlad mi dělal trošičku problém, a to učím 12 let angličtinu.Vy všemu rozumíte? A když překládáte do srozumitelnější angličtiny, kde hledáte slovní zásobu?Můžete mi poradit, nemám ráda když něco nedokončím a štve mě, že nerozumím úplně každému slovu.

Re: Re: Re: DOTAZ

Ten překlad je Early Modern English, tedy ‚moderní‘ angličtina, ale samozřejmě nerozumím úplně každému slovu, stejně jako nerozumím úplně každému slovu u Shakespeara. Na druhou stranu, není toho tolik, aby mi to znemožňovalo pochopení.

Té Chaucerově původní angličtině nerozumím téměř vůbec, i když nějaké základy staroangličtiny a středoangličtiny za sebou mám.


docela dobrý :oops:

Super…

Opravdu dekuji, stranky jsou uzasny!!!! A dokonce jsem rozumela, takze mi to zlepsilo naladu :-D

Wonderful! :-D

Dobrý den

musím se přiznat, že jsem věčný začátečník, ale oblíbila jsem si překlady anglických knih. Tahle povídka je moc pěkná. :oops:

a prosím další story úrovně elementary , je to opravdu sqvjelý :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.