Help for English

Edgar Allan Poe: The Tell-Tale Heart

Komentáře k článku: Edgar Allan Poe: The Tell-Tale Heart

 

No nazdar, to jsou hrozný příběhy… :shock: Proč mají tak morbidní průběh a nebo konec? Asi by měli přejít na nějakej novej styl humoru… :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eliška vložený před 18 lety

No nazdar, to jsou hrozný příběhy… :shock: Proč mají tak morbidní průběh a nebo konec? Asi by měli přejít na nějakej novej styl humoru… :-D

Re:

No, cílem literatury je probudit ve čtenáři nějaké pocity, někteří se snaží čtenáře šokovat… na druhou stranu, tahle povídka má celkem zajímavou myšlenku, lidské svědomí…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 18 lety

Re:

No, cílem literatury je probudit ve čtenáři nějaké pocity, někteří se snaží čtenáře šokovat… na druhou stranu, tahle povídka má celkem zajímavou myšlenku, lidské svědomí…

Re: Re:

V tom případě mě má Poe na svědomí, až se mi zase bude zdát o vymírání lidstva. Zas na druhou stranu je to známka toho, že mě jeho dílo opravdu šokovalo :))

Super povídka :-)

Mne sa pacilo, ako objasnoval, ze on nieje blazon a vsetko je vina tych oci.. zaujimavy pohlad na jeho myslenie a vysvetlenie jeho cinov..fakt dobree!! :)

Skvělá povídka, srozumitelně napsaná :) Fakt super díky za váš web ;-)

Marku, ze stránek jsem nadšená, povídky s poslechem jsou výborný. V létě jedu do Států, mám tam nabídku na pár let,takže trénuji co se dá, abych byla v ještě skvělejší formě než jsem byla doposud 8-) Díky ještě jednou

Poe

Poea mám obzvlášť ráda, když jeho (jednodušší verze) povídky mohu číst v AJ. Díky

Brilantní Poe

Poe zrovna neprožil radostný život… Ale možná právě proto jsou jeho povídky tak skvostné. Dalo by se říci, že je vlastně zakladatelem moderní detektivky – V povídce kde pronásledují vraha(gorilu)poprvé obsadil do role 2 detektivy(jeden chytrý a ten druhý méně. Co se mě týče moje nejoblíbenější povídka od něj je ¨The fall of the house of Usher´¨. Téhle povídce nelze nic vytknout.

:D

Super , par veci som nerozumel ale pointa je zachytena :D :D

Tak právě jsem dočetl.Zrovna je 22:32h.Ideální doba jít spát. :-)

Poviedka super. Díky. Jedna chybička v texte: It think it was his eye! = I think …

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.