Help for English

Obecný test (elementary) #4

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 4

 

Super

Závidím všem, co mají víc jak 60%, protože já neměla ani to! Ale jinak test perfektní.Je mi 41 let, učím se druhým rokem, neleze mi to do hlavy ale díky těmto stránkám mě to aspoň začalo bavit. Budu tady často!!!Díky

jj je to fajn
:-)

:oops: musim sa asi ucit viac

Tak to jsem si myslela, že gramatiku umím na intermediate level. No a v elementary test – 3chyby.
Ostuda

Hm, u mě propadák. V životě se to nenaučím. Připadá mi, že čím se tu anglinu víc učím, tim méně ji ovládám.
Ach jo.

ach jo…

Díky za test, ale bohužel jsem nedosáhla vysoké úspěšnosti. Ale proto to taky zkouším, abych se to naučila. Takže díky moc…

OTÁZKA 16. – PROČ JE TAM GRANDMOTHER´S. DÍKY

Odkaz na příspěvek Příspěvek od korby vložený před 17 lety

OTÁZKA 16. – PROČ JE TAM GRANDMOTHER´S. DÍKY

Re:

Je to přivlastňovací pád, jako kdyby tam bylo my grandmother's pla­ce, my grandmother's home. Akorát se tam to home ani place už nepoužívá. Stejně jako je AT THE DENTIST'S atd.

:-) Děkuji.

Re: Re: Re:

Tak udělej lepší.

Super, pěkně jsem se zapotil a výsledek se tu i stydím, ale aspoň je to víc než ten průměr :D

Hlavně jsem se dozvěděl i pár věcí co jsem nevěděl, ačkoliv jsem ty látky už probíral.

Třeba jsem si uvědomil, že nudit se nemůže být někdy v průběhovém času :)

Fakt super, čas odčasu si ho asi zopáknu dokud nebudu mít 100 % :)

dobrých 70%.

je to výborné..díky..

Re: Re: Re:

Super, těšíme se na tvoje testy.

Je mi pade, ale nevzdám to.Mám 85 %.Ď.

jsem čím dál horší..

:oops: :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.