Help for English

Oscar Wilde: The Selfish Giant (elementary)

Komentáře k článku: Oscar Wilde: The Selfish Giant (elementary)

 

Super

Je to booomba, více please!!! :-D

tyjo mě snad začne ta angličtina i bawit..smích.. :-) né jako powedený stránky :-D

paráda

namluvené povídky moc super jen ten konec je takový tragický. Úplně mě ta angličtina vtáhla a mám velikánskou chuť se učit

Hanča

Můžu poprosit, zda by mi někdo nepřeložil tuto větu z článku: Do which will make you happy
Děkuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hanča vložený před 17 lety

Hanča

Můžu poprosit, zda by mi někdo nepřeložil tuto větu z článku: Do which will make you happy
Děkuju

Re: Hanča

Dělej to, co ti bude milé (co ti bude dělat radost).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: Hanča

Dělej to, co ti bude milé (co ti bude dělat radost).

Re: Re: Hanča

moc děkuji

hanča

nevím si rady s překladem těchto vět:
flowers in the grass below
Who did this to you?
ask in wonder
You let me play
předem děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hanča vložený před 17 lety

hanča

nevím si rady s překladem těchto vět:
flowers in the grass below
Who did this to you?
ask in wonder
You let me play
předem děkuji za odpověď

Re: hanča

flowers in the grass below – květiny v trávě pod ním
Who did this to you? – kdo ti to udělal?
ask in wonder – zeptat se v úžasu
You let me play – nechal jsi mě hrát si…

SUPER!!!!!!!!!!!!! :-D . Děkuju moc za tyhle skvělý stránky.

Zopakovanie

Za necelých šesť minút si každý zopakuje 675 slovíčok. A samozrejme schopnosť porozumieť i kopec gramatiky v teréne,

Skvělé, děkuji. Prosím, více takových článků, ve kterých si můžeme slovíčka zopakovat.

Good

Hezká pohádka… :-) díííky

Krásný

Hrozně moc pěkný příběh a neměla jsem skoro žádný problém, moc děkuju za tak pěkné stránky. :-D

Moc hezky a srozumitelně namluveno, paráda. Takhle si můžu potrénovat i na mateřské, když mimčo na kurzy sebou brát nemůžu. Díky. :-)

reakce na článek

Překládala jsem tento a příběh o Slavíku a růži svým dětem, ale měla jsem si vymyslet dle Vašeho návodu jiný závěr. Seděly úplně potichu a plakaly.Nemáte stejně krásné, ale ne tak depresivně končící pohádky? :-) :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.