Help for English

O zkoušce KET

Komentáře k článku: O zkoušce KET

 

Martin

Zdravim, chtel bych se zeptat, mam delat test z úrovně „stupeň 4 – High elementary“.
Co to je přesně za úroveň na vašem webu a co by tam asi mohlo býti? Super stránky, díky za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lepsa vložený před 17 lety

Martin

Zdravim, chtel bych se zeptat, mam delat test z úrovně „stupeň 4 – High elementary“.
Co to je přesně za úroveň na vašem webu a co by tam asi mohlo býti? Super stránky, díky za odpověď.

Re: Martin

Je to úroveň ELEMENTARY, když jí rozdělíte na několik částí, tak HIGH ELEMENTARY bude ta lepší, pokročilejší.

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli jsou testy nějak věkově omezené(je mi 17)? A taky jestli mi např. složení zkoušky KET/PET může pomoct při přijímacích zkouškách na Filozofickou fakultu obor Překladatelství a tlumočnictví AJ? Děkuji…

Re:

Prosím odpověď…

Re:

Ne, testy nejsou věkově omezené.
Ne, projití testu vám v přijímacím řízení nepomůže, rozhodně ne ne FF. Tam se řídí svým přijímacím řízením. Navíc úroveň KET i PET jsou podstatně nižší, než jsou požadavky na FF. Tam by bylo vhodné být na úrovni FCE nebo CAE.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re:

Ne, testy nejsou věkově omezené.
Ne, projití testu vám v přijímacím řízení nepomůže, rozhodně ne ne FF. Tam se řídí svým přijímacím řízením. Navíc úroveň KET i PET jsou podstatně nižší, než jsou požadavky na FF. Tam by bylo vhodné být na úrovni FCE nebo CAE.

Re: Re:

Děkuju!

% úspěšnost

Zdravím,
podle mých informací (viz stránky British Council) je k úspěšnému složení zkoušky KET potřeba minimálně 70% bodů. Nevíte prosím, jestli je to z celkového součtu ze všech tří částí bez ohledu na procentuální úspěšnost v jednotlivých částech nebo je potřeba každou část absolvovat alespoň na 70%? Jinými slovy – stačí např. 55% z „listening“ + 90% z „reading and writing“+ 65% z „speaking“, což činí potřebných 70%? Díky za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Soliter vložený před 16 lety

% úspěšnost

Zdravím,
podle mých informací (viz stránky British Council) je k úspěšnému složení zkoušky KET potřeba minimálně 70% bodů. Nevíte prosím, jestli je to z celkového součtu ze všech tří částí bez ohledu na procentuální úspěšnost v jednotlivých částech nebo je potřeba každou část absolvovat alespoň na 70%? Jinými slovy – stačí např. 55% z „listening“ + 90% z „reading and writing“+ 65% z „speaking“, což činí potřebných 70%? Díky za odpověď.

Re: % úspěšnost

Je to celková úspěšnost, jednu můžete mít klidně pod hranicí, to je jedno. Počítá se celkový výsledek.

Re:

Dobrý den, spoustu testů mají v knihovně v Ďáblické pobočce. Mějte se.

Gramatika KET

Dobry den, chtela jsem se zeptat ohledne pripravy gramatiky na KET(jestli je nejaky seznam napr.cas prosty, prubehovy a timto konci) a na PET?Jaky je v gramatice mezi nimi rozdil? Pripadne, kde takove informace ziskat? Dekuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lucianava vložený před 15 lety

Gramatika KET

Dobry den, chtela jsem se zeptat ohledne pripravy gramatiky na KET(jestli je nejaky seznam napr.cas prosty, prubehovy a timto konci) a na PET?Jaky je v gramatice mezi nimi rozdil? Pripadne, kde takove informace ziskat? Dekuji.

Re: Gramatika KET

Podívejte se na stránky Cambridge ESOL, tam mají i ukázky testů. Určitě to nekončí přítomnými časy.

Dekuji, ja jsem prave nemyslela, ze to konci temito casy…ale uz jsem mrkla na Vami uvedenou stranku.Preji hezke leto.

Re:

Chtěla bych se zeptat, kolik tyto jednotlivé zkoušky KET, PET a FCE stojí.Díky

Mohl bych požádat někoho povolaného o aktualizaci odkazu na stránky British Council v prvním odstavci článku?? Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Daniel Müller vložený před 10 lety

Mohl bych požádat někoho povolaného o aktualizaci odkazu na stránky British Council v prvním odstavci článku?? Děkuji.

Děkujeme za upozornění. Aktualizováno.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.