Help for English

"Does Anybody Know" by Jag Star

Komentáře k článku: "Does Anybody Know" by Jag Star

 

Cool

Velmi pěkná písnička, cool

Taky se mi líbí a všemu je krásně rozumět :-)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co v tomto případě znamená 'a ..jediné, co mě teda napadá je „gonna“… dík moc, Zuzka

This time I'm ‚a let it all come out
This time I‘m ‚a stand up and shout
I‘m 'a do things my way

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Sveglia vložený před 17 lety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co v tomto případě znamená 'a ..jediné, co mě teda napadá je „gonna“… dík moc, Zuzka

This time I'm ‚a let it all come out
This time I‘m ‚a stand up and shout
I‘m 'a do things my way

Re:

Ano, pravděpodobně je to GONNA.

85 % :?

70% taky neni k zahozeni.Slova znam vsechny ale bohuzel jsem je nebyl schopny identifikovat.

:)

:-) supa, to je celkem dobrý 90%, písnička hezká

85 % čo si myslím že celkom pekne :-) ale mohlo to byť aj lepsie- 95% keby som dala na prvy posluch :-(

Does anybody know why I can't ..... when: Ja tam fakt nepočujem remember ale know. Je to istotne remember? Toľko slabík tam určite nie je. :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Enuyvatar vložený před 16 lety

Does anybody know why I can't ..... when: Ja tam fakt nepočujem remember ale know. Je to istotne remember? Toľko slabík tam určite nie je. :?

Re:

Stoprocentně REMEMBER, navíc KNOW by ani v té větě nedávalo smysl (Does anybody know why I CAN'T REMEMBER when I last saw a smile in the mirror… – CAN'T KNOW by byl nesmysl)

Katekat

ja nerozumim skoro nic…mám pocit že jsem úplně mimo… :oops:

Super písnička, je tomu skvěle rozumět :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.