Help for English

Obecný test (elementary) #5

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 5

 

uff

:-) to je dobrý, mám 100%, oddechla jsem si, protože jsem trošku čekala nějakej chyták… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 17 lety

uff

:-) to je dobrý, mám 100%, oddechla jsem si, protože jsem trošku čekala nějakej chyták… :-)

Re: uff

V úrovni ELEMENTARY snad žádné chytáky nedávám… :-)

ups

Hádejte co, jsem se přehlídl u jedný odpovědi :) místo that mám than :D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Jirka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

ups

Hádejte co, jsem se přehlídl u jedný odpovědi :) místo that mám than :D

Re: ups

Kdyz jsi lama, tak jsi lama :-)

já ti dám lama ty bezprofiláku!

Já myslim, že tohle lamovitostí nebude :-) Přece jenom už mám něco za sebou a takovouhle chybu bych v běžný řeči v životě neudělal :) Ale měl jsem ráno před zkouškou a zhruba tak 2 sekundy na odpověď ,protože jsem spěchal na vlak. Já totiž ne jako někdo, jezdim nejdřív na nádraží na kole :) Prostě jsem se přehlídnul :--)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

já ti dám lama ty bezprofiláku!

Já myslim, že tohle lamovitostí nebude :-) Přece jenom už mám něco za sebou a takovouhle chybu bych v běžný řeči v životě neudělal :) Ale měl jsem ráno před zkouškou a zhruba tak 2 sekundy na odpověď ,protože jsem spěchal na vlak. Já totiž ne jako někdo, jezdim nejdřív na nádraží na kole :) Prostě jsem se přehlídnul :--)

Re: já ti dám lama ty bezprofiláku!

Nemyslíš, že by pro tebe bylo užitečnější, kdyby sis dělal testy pro vyšší úroveň než elementary, když seš tak dobrej?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Janatánek vložený před 17 lety

Re: já ti dám lama ty bezprofiláku!

Nemyslíš, že by pro tebe bylo užitečnější, kdyby sis dělal testy pro vyšší úroveň než elementary, když seš tak dobrej?

Re: Re: já ti dám lama ty bezprofiláku!

Dělám všechny nový testy, je to pro mě užitěčná věc..a rozhodně se nestydim vyplňovat elemantary testy.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

Re: Re: já ti dám lama ty bezprofiláku!

Dělám všechny nový testy, je to pro mě užitěčná věc..a rozhodně se nestydim vyplňovat elemantary testy.

Re: Re: Re: já ti dám lama ty bezprofiláku!

Neříkám, že je to věc, za kterou by ses měl stydět. Jen mi příde hloupý, abys takle machroval u testů elementary, když seš na daleko vyšší úrovni. Neber to jako urážku, jen je to můj názor…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Janatánek vložený před 17 lety

Re: Re: Re: já ti dám lama ty bezprofiláku!

Neříkám, že je to věc, za kterou by ses měl stydět. Jen mi příde hloupý, abys takle machroval u testů elementary, když seš na daleko vyšší úrovni. Neber to jako urážku, jen je to můj názor…

Re: Re: Re: Re: já ti dám lama ty bezprofiláku!

Já nemachruju přece, vždyť já tady jdu tvrdě do sebe a přiznávám, že jsem udělal jen 95 procent :--)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 17 lety

Re: Re: já ti dám lama ty bezprofiláku!

Dělám všechny nový testy, je to pro mě užitěčná věc..a rozhodně se nestydim vyplňovat elemantary testy.

by the way…

Nic proti…ale musim rict, ze s uzivatelkou „janatánek“ plne souhlasim…ehm a ted jednu otazku…opet si to neber prilis k srdci, ale chtel bych znat koho tvuj vysledek zajima? :) …byt mnou, tak bych to zaradil do spamu…pokud nemas otazku tykajici se daneho clanku, tak by mozna bylo slusne se do diskuze nezapojovat „zbytecnymi“ prispevky…

Jinak jako vzdycky supr test = super stranky! :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 17 lety

by the way…

Nic proti…ale musim rict, ze s uzivatelkou „janatánek“ plne souhlasim…ehm a ted jednu otazku…opet si to neber prilis k srdci, ale chtel bych znat koho tvuj vysledek zajima? :) …byt mnou, tak bych to zaradil do spamu…pokud nemas otazku tykajici se daneho clanku, tak by mozna bylo slusne se do diskuze nezapojovat „zbytecnymi“ prispevky…

Jinak jako vzdycky supr test = super stranky! :)

Re: by the way…

Tak tady se Ramonise trošku zastanu. Není sám, kdo pod testy píše své dojmy a výsledky, pod každým naším testem takových komentářů najdete tucty. Osobně mi to nevadí, a mezi ‚nevhodné‘ je nezařazuji. Naopak, mám pocit, že celý web potom není takový ten anonymní, kde jste jen vy sami, ale kde je celá komunita lidí, kteří se dokážou sdílet, kde člověk může narazit na nové přátele, se kterými si má co říct. Osobně se mi tento model webu líbí a tak jediné komentáře, které zařazuji mezi nevhodné, jsou ty, které píší žáci v průběhu školního vyučování, a které jsou mnohdy opravdu ubohé.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 17 lety

by the way…

Nic proti…ale musim rict, ze s uzivatelkou „janatánek“ plne souhlasim…ehm a ted jednu otazku…opet si to neber prilis k srdci, ale chtel bych znat koho tvuj vysledek zajima? :) …byt mnou, tak bych to zaradil do spamu…pokud nemas otazku tykajici se daneho clanku, tak by mozna bylo slusne se do diskuze nezapojovat „zbytecnymi“ prispevky…

Jinak jako vzdycky supr test = super stranky! :)

Re: by the way…

Nejvíc nesnáším když mi tohle napíše někdo beze jména. To je prostě srabárna. Já tím, že píšu dojmy, tak se snažim dát najevo, že spolupracuju , a že pravidelně testy dělám. Jestli je to problém, nebudu psát příspěvky vůbec. Já totiž vysvětlení autora skoro vždycky chápu, takže není důvod se ptát, proč je to takhle a ne takhle. Jestli je vás víc koho tohle štve, tak to dělat nebudu – nebudu sem spát nic, ale nechápu, že se tady zrovna ty navážíš jenom do mě, když tohle tady dělá víc lidí. A být Tebou,tak nejsem tak línej a vytvořím si alespoň profil, ať aspoň víme, kdo jsi.

100% uff, jinak by to byla ostuda.

mam jenom 90 procent… :-(

príma testík

To bylo krásně lehoučký, ale príma na osvěžení.
Ramonisi nedej se, lidi závidí a rádi si rejpnou. To je taková hloupá česká vlastnost.Fandím ti, mám moc ráda angličtinu a dokážu pochopit, že tě mrzí hloupé chyby, taky je občas dělám.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.