Help for English

British and American Word Quiz

Komentáře k článku: British and American Word Quiz

 

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je možné nastavit nějak stránku tak, aby se ukázali všechny komentáře k jednotlivým odpovědím. Mám na mysli např. když dám „vyhodnotit“ ukáže se vysvětlení pouze ke správným a případným nesprávným odpovědím, ostatní komentáře zůstávají skryté. Ráda bych se podívala i na ostatní nápovědy, abych se mohla něco nového naučit. Eventuelně by bylo fajn, kdyby tu byl nějaký seznam amerických versus anglických slovíček (třeba do budoucna). Díky moc :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Adík vložený před 17 lety

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda je možné nastavit nějak stránku tak, aby se ukázali všechny komentáře k jednotlivým odpovědím. Mám na mysli např. když dám „vyhodnotit“ ukáže se vysvětlení pouze ke správným a případným nesprávným odpovědím, ostatní komentáře zůstávají skryté. Ráda bych se podívala i na ostatní nápovědy, abych se mohla něco nového naučit. Eventuelně by bylo fajn, kdyby tu byl nějaký seznam amerických versus anglických slovíček (třeba do budoucna). Díky moc :-)

Re:

Seznam takových slovíček bude (i když samozřejmě ne úplný, těch rozdílů jsou mraky). Aby si uživatel mohl prohlédnout komentář i k ostatním odpovědím, to brzy uděláme. Máme to už na našem dlouhodobém plánu.

Líbí se mi rychlost, kterou odpovídáte. Díky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re:

Seznam takových slovíček bude (i když samozřejmě ne úplný, těch rozdílů jsou mraky). Aby si uživatel mohl prohlédnout komentář i k ostatním odpovědím, to brzy uděláme. Máme to už na našem dlouhodobém plánu.

Re: Re:

Prohlednout komentáře k dalším odpovědím lze,stačí označit celý test a skopírovat ho do wordu nebo poznamkového bloku. A zobrazí se vám všechny komentáře k odpovědím. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Krtek vložený před 17 lety

Re: Re:

Prohlednout komentáře k dalším odpovědím lze,stačí označit celý test a skopírovat ho do wordu nebo poznamkového bloku. A zobrazí se vám všechny komentáře k odpovědím. :)

Re: Re: Re:

Ano, to jde, ale je to řešení poněkud nepraktické.

perfektní test. možná by se mohl vyrobit ještě nějaký, co říkáte ??? :-D

sneakers & trainers

Ahoj,
Chtěl bych něco napsat něco k těm teniskám… Sneakers jsou podlě mně boty spíše do města (oblíbené mimo jiné rapery a basketbalisty, legendární jsou např. Air force 1 od Nike) U nás v obchodech pod jmenovkou „volný čas“ a Trainers jsou boty vyloženě na sport, u nás v obchodech je u nich napsáno „running“. Nebo se pletu?
Každopádně pěkný testík!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin vložený před 17 lety

sneakers & trainers

Ahoj,
Chtěl bych něco napsat něco k těm teniskám… Sneakers jsou podlě mně boty spíše do města (oblíbené mimo jiné rapery a basketbalisty, legendární jsou např. Air force 1 od Nike) U nás v obchodech pod jmenovkou „volný čas“ a Trainers jsou boty vyloženě na sport, u nás v obchodech je u nich napsáno „running“. Nebo se pletu?
Každopádně pěkný testík!

Re: sneakers & trainers

Dle slovníků je to to samé, lehká pohodlná bota vhodná ke sportu. Britská verze TRAINER, americká SNEAKER.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 17 lety

Re: sneakers & trainers

Dle slovníků je to to samé, lehká pohodlná bota vhodná ke sportu. Britská verze TRAINER, americká SNEAKER.

Re: Re: sneakers & trainers

Ono asi jak kde. Myslím, že „shoes“ to stejnak jistí :)

Re: Re: Re:

No jo, to mě nenapadlo, díky :-)

dobre

pekny clanek pekne jsem se pobavil

další ekvivalenty

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat kdy budou další ekvivalenty.
Nebo nějaká přehledná tabulka která by nám pomohla.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od VencaSkola vložený před 17 lety

další ekvivalenty

Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat kdy budou další ekvivalenty.
Nebo nějaká přehledná tabulka která by nám pomohla.

Re: další ekvivalenty

Snad brzy :-)

Dobrý den,
v 17 větě je uvedeno … where are the toilets?

Chtěl bych se zeptat, zde je možné použít i … where is the toilet?

Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Dobrý den,
v 17 větě je uvedeno … where are the toilets?

Chtěl bych se zeptat, zde je možné použít i … where is the toilet?

Děkuji

Re:

Jistě.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.