Help for English

"Skin is Burning" by Burlap to Cashmere

Komentáře k článku: "Skin is Burning" by Burlap to Cashmere

 

Zarazil mě úvod textu, kterej pojednává o energetické písni, což mi připadlo zpočátku vtipný. Ovšem po delším poslechu jsem pochopila :-D

Ta písnička se mi líbí. Má náboj, ale může mi někdo vysvětlit, o čem to vlastně je? Překlad jsem četla, jenže stále je to pro mě jak španělská vesnice… :shock: :?:?:

Re: Re:

No, mě to dalo taky trochu zabrat, ten překlad. Dokonce jsem jim kvůli jedné frázi psal, aby mi vysvětlili, co tím chtěli říct.

Když přemýšlíte o čem to je, prosím nedržte se mého překladu. Tam se snažím, aby víceméně říkal to, co říkají slova v písni. Význam můžete hledat v originálu, číst mezi řádky. Můj překlad by měl jen pomoci pochopit, co znamenají ty řádky doslova.

jo

:-) hezká písnička…78%, to docela jde

Moc hezká píseň, jen se mi některé úseky, nějak utápěly v melodii. :-)

:-)

This song is very interesting.. :-)

Krásná písničky, docela dobře jde rozumět

super

hodně zajímavá písnička, „roasting“ bylo docela těžké

Dokonalá písnička, přesně podle mého gusta :) To co se mi líbí, tak se mi většinou podaří a toto jsem měla na 100% :)

Jinak jsem našla celé album volně ke stažení, takže mi to valí o 106 :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.