Help for English

Multiple choice: The Great Barrier Reef

Komentáře k článku: Multiple choice: The Great Barrier Reef

 

mám z toho trochu smíšené pocity-sice mám „jen“ 3 špatně, ale těch neznámých slovíček…

Re: What's the difference?

To je proto, že v těchto testech MUSÍTE doplnit nějaké slovo. Vy jste to nechal nevyplněné, jako že nevíte, co tam patří. Něco tam ale patřit musí.

Hmm, 50% úspěšnost, to je hodně slabé. Je fakt že jsem to dělala trochu narychlo, ale stejně. Potřebovala bych k tomu slovník, aby to dopadlo lépe…

Re:

Podle mě: This good was marked down. a This good was marked up. jsou oposita. Ale pokud vím, tak mark down má i jiné významy než zlevnit, pak už by opakem nebylo mark up.

Re: THAT'S NOT FAIR !

OFF samozřejmě není ‚adjective‘ (přídavné jméno) ale částice. KILL OFF je frázové sloveso, které má trochu jiný význam, než samotné KILL. KILL znamená prostě zabít. KILL OFF je vybít, vyhladit – tedy zabít všechny. V češtině nemáme frázová slovesa, máme předpony, tedy od BÍT můžeme vytvořit ZABÍT, VYBÍT, POBÍT, ROZBÍT apod.

But you can try and KILL OFF adjectives in your speech, if you like. :-)

Re:

Nedám! :-)

tak

:? mám 4 chyby, ale zase mi to dalo pár nových znalostí a prosvičení… :-) ok

Re:

Tak zak odmlouva panu profesorovi, to je teda poradek…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 17 lety

Re:

Tak zak odmlouva panu profesorovi, to je teda poradek…

Re: Re:

Nene, Ruda není žák. On sem jen rád chodí a šťourá. Viď, Rudo?

Informace o obtížnosti testu

Otevřel jsem si několik testů, teď koukám třeba na tenhle, ale nikde nevidím obtížnost (INTERMEDIATE, PRE-INTERMEDIATE). Možná by nebylo na škodu i tuhle informaci někde u článku uvádět, třeba když někdo přijde z vyhledávačů atd.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomáš Tkáč vložený před 17 lety

Informace o obtížnosti testu

Otevřel jsem si několik testů, teď koukám třeba na tenhle, ale nikde nevidím obtížnost (INTERMEDIATE, PRE-INTERMEDIATE). Možná by nebylo na škodu i tuhle informaci někde u článku uvádět, třeba když někdo přijde z vyhledávačů atd.

Re: Informace o obtížnosti testu

Máte pravdu, nějak to vymyslíme.

Re: Re: Re: Re:

Můj Windows, Word, Visual Basic, které od Microsoftu mám a k podnikání používám,jsou stoprocentně legální, Rudo. Nedovolil bych si podnikat v oboru SOFTWARE aniž bych měl takovéhle věci čisté.

Dobry den. Jaky je rozdil mezi IN the world a ON the world?
Diky za odpoved

Odkaz na příspěvek Příspěvek od HoogerBooger vložený před 17 lety

Dobry den. Jaky je rozdil mezi IN the world a ON the world?
Diky za odpoved

Re:

ON THE WORLD je špatně. Na světě = IN THE WORLD. ON je např. on the planet, on Earth apod.

Stovčička

Jé, já měla všecko správně! Hurá! :-D Dík za pěkný test a za to, že byl udělaný tak, abych všecko věděla 8-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.