Help for English

Science and Technology vocabulary test

Komentáře k článku: Science and Technology vocabulary test

 

Jen drobnost

Mohu se zeptat, co presne znamena otazka c.6:

6) There was no _________ to plug in the computers or connect a phone line to the Internet.

„Nebyly tam zadne zasuvky pro pripojeni pocitacu do site ani zasuvky pro pripojeni telefonni linky do internetu.“

Pokud se nemylim v prekladu, tak mi neni jasne to s temi telefonnimi linkami a internetem.

Dekuji za odpoved :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MartyIX vložený před 16 lety

Jen drobnost

Mohu se zeptat, co presne znamena otazka c.6:

6) There was no _________ to plug in the computers or connect a phone line to the Internet.

„Nebyly tam zadne zasuvky pro pripojeni pocitacu do site ani zasuvky pro pripojeni telefonni linky do internetu.“

Pokud se nemylim v prekladu, tak mi neni jasne to s temi telefonnimi linkami a internetem.

Dekuji za odpoved :-)

Re: Jen drobnost

PHONE LINE je i telefonní kabel, nemusí to být jen linka. Tedy alespoň si to myslím. :-) Ale je fakt, že ta věta je taková divná. Trochu ji pozměním.

:-) 90%

Nemuzu si pomoci ale na Intermediate mi to prislo docela „difficult“ :-D A to se ucim z Upper-intermediate …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od gambler_cz vložený před 16 lety

Nemuzu si pomoci ale na Intermediate mi to prislo docela „difficult“ :-D A to se ucim z Upper-intermediate …

Re:

Máte pravdu, dám tomu úroveň UPPER.

90%

hurá, 90% :-)

100%

Akorát jsem nebyl přihlášenej, tak to nebude ve statistice :-(

Re:

Já to taky do včerejška neznal, ale shodou náhod (coincidently) jsem včera projížděl stejnou tématiku slovíček v programu Language Lab a tam jsem se to naučil. Takže 100% (suprisingly).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.