Help for English

"Something Pretty" by Patrick Park

Komentáře k článku: "Something Pretty" by Patrick Park

 

Poslední odstavec byl pro mě těžký :) měla jsem jenom 2 správně v tom třetím odstavci no … :oops: celkově 53% úspěšnost :-(

Chci se zeptat, asi nejde odstranit v přehledu vyhodnocených testů některé, kde jsem omylem klikla na vyhodnotit jako například tady u tohoto, kdy jsem chtěla kliknout na pauzu a už jsem měla vymalováno :-( , že ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Angie vložený před 16 lety

Chci se zeptat, asi nejde odstranit v přehledu vyhodnocených testů některé, kde jsem omylem klikla na vyhodnotit jako například tady u tohoto, kdy jsem chtěla kliknout na pauzu a už jsem měla vymalováno :-( , že ne?

Re:

To bohužel nejde. Teď zrovna na něčem pracujeme, ale až to dokončíme, pokusíme se zase trochu vylepšit různé uživatelské vychytávky pro návštěvníky tohoto webu.

Ne, že by ten opravdový pokus byl o něco lepší :-( . Taky jen 53 %, ale kupodivu jsem pohořela na druhém odstavci, třetí jakž takž šel.

Veľmi pekná skladba. Ako väčšina, ktoré vyberáte. Také pohodové 8-)

Chcel by som sa opýtať, platíte za tieto skladby mesačne poplatky za autorské práva, alebo sa vam podarilo získať povolenie na prehrávanie zadarmo? :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Enuyvatar vložený před 16 lety

Veľmi pekná skladba. Ako väčšina, ktoré vyberáte. Také pohodové 8-)

Chcel by som sa opýtať, platíte za tieto skladby mesačne poplatky za autorské práva, alebo sa vam podarilo získať povolenie na prehrávanie zadarmo? :shock:

Re:

Je to různé, za některé skladby platíme čtvrtletně autorské poplatky – především u těch, které v ČR zastupuje OSA. U ostatních (a těch je většina) jde spíše o osobní domluvu se zpěváky, kapelami či autory. Jedná se většinou o méně známé nezávislé interprety, takže tam je udělení svolení zcela jejich věc.

Písničky jsou u nás pouze pro online přehrávání, a většinou jsou to písně, které si člověk může stejně poslechnout na jejich webových stránkách, takže oni o nic nepřijdou a navíc mají reklamu v ČR, kde o nich většinou nikdo neví.

Docela těžké, musel sem si to přehrávat pořád dokola a dokola a stejně jen 73%

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thelvyn vložený před 16 lety

Docela těžké, musel sem si to přehrávat pořád dokola a dokola a stejně jen 73%

Re:

To jsme na tom stejně, já si to přehrávám taky pořád dokola. :-) A furt mi to zní v hlavě, už asi týden.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

To jsme na tom stejně, já si to přehrávám taky pořád dokola. :-) A furt mi to zní v hlavě, už asi týden.

Re: Re:

To sme traja. Počúvam to vkuse až sa bojím že vám vyčerpám bandwidth limit serveru :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Enuyvatar vložený před 16 lety

Re: Re:

To sme traja. Počúvam to vkuse až sa bojím že vám vyčerpám bandwidth limit serveru :)

Re: Re: Re:

Nebojte… navíc myslím, že po prvním přehrání si to už váš přehrávač přehrává z nějakého temp souboru na disku.

Re:

Vítej v klubu :-)

Re:

Písničky naštěstí u žádných zkoušek nejsou. :-)

Hlavně si z toho nedělejte těžkou hlavu, písničky jsou v sekci zábava, člověk by to měl zkusit, a když to nejde, maximálně si říct ‚tý jo, to by mě nenapadlo‘ a jít na další. A nebo si ji pak pouštět furt dokola a zpívat si ji do zblbnutí… (což je mimochodem můj případ s touhle písničkou… :-D)

Jé, tuhle scénu miluju:)Ta písnička je taky moc hezká.

uuuuu

:-) hmmm, tak nic moc to nebylo…jen 67%hezkej song

Re: Re: Re:

Ja si to vygooglil na youtoube pac sem ho chtel videt ;)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.