Help for English

Úrovně znalosti angličtiny

Komentáře k článku: Úrovně znalosti angličtiny

 

úrovně

já se učím aj už 9 let a nevychloubám se,ale už toho umím dost-většinu gramatiky,okruhy různých témat a tak,ale když by měl člověk postupovat v těch úrovních vždycky po 1 roce učení o stupeň výš,tak já už bych byla speaker…
jinak nemohli byste sem prosím dát nějaký testy,kde by se zjistilo,v jaké úrovni skutečně jsme?

k tomu

jako chci říct,že podle toho psaní tam jsem intermediate nebo malinko pod,ale podle těch let jsem speaker nebo spíš teda ten advanced :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Eva vložený před 17 lety

k tomu

jako chci říct,že podle toho psaní tam jsem intermediate nebo malinko pod,ale podle těch let jsem speaker nebo spíš teda ten advanced :?

Re: k tomu

Testy sem určitě dáme. Navíc plánujeme měření vaší pokročilosti pomocí monitorování výsledků vašich testů na našem webu. Snad to brzy spustíme. Samozřejmě, že 1 rok studia, to bylo jen přibližné. Pokud je to ale člověk, který se studiu aktivně věnuje, často to tak bývá. Samozřejmě, že ve fázi advanced a proficient to už tak rychle většinou nejde.

da se opravdu zlepsit

ZLERPSIT v aj se da,,chodim na gymnázium a ve druhem rocniku sem na aj dost kaslala neucila se a rikalal ze to nema cenu ze mi to nejde ze aj nechapu, a pak me nechala ma profesorka propadout, o prazdninacg sem zabrala, a vida aj mi zacala jit, hodne sem se zlepsila a dokonce me i bavi,takze pokrok obrovitansky

Filtrování Obsahu

Dobrý den, docela by se mi hodila funkce filtrování obsahu podle těchto úrovní. Špatně hledám, nebo opravdu toto (zatím :-) ) nepodporujete?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tuk7V6 vložený před 17 lety

Filtrování Obsahu

Dobrý den, docela by se mi hodila funkce filtrování obsahu podle těchto úrovní. Špatně hledám, nebo opravdu toto (zatím :-) ) nepodporujete?

Re: Filtrování Obsahu

Zatím nepodporujeme, ale je-li zájem, zvážíme to.

CHtěla bych být někdy Proficient:)

Filtrování

Byla bych taky pro filtrování podle úrovní

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana vložený před 17 lety

Filtrování

Byla bych taky pro filtrování podle úrovní

Re: Filtrování

Nebojte, bude. Pracujeme teď na podstatné změně uspořádání materiálů, a tam bude potom možné filtrovat články hled podle několika kritérií.

test úrovně

Dík za tip na test, jsem intermediate, připravuji se na PET, což dle tohoto testu vyšlo, ale čím více se učím, tím více znám a čím více znám, tím více si myslím, že vůbec nic neumím :shock:
snad jen depku z toho mám dokonalou! A naprosto přesně vím, kde mám zabrat, ale mám problém, nevím, co všechno z gramatiky pro PET musím znát. jednu učebnici testů PET mám vypůjčenou, jenže já asi potřebuji mít vše přesně nalinkované a rozepsané, a to mi teď tedy chybí!

Dneska mě dost rozčílilo, jak si každej píše do životopisu úroveň ADVANCED, tak jsem si hned musel najít co přesně tahle úroveň obnáší. Prej napiš si tam INTERMEDIATE a ani nemáš šanci se dostat k pohovoru. :shock: To jsou na tom Čěši s angličtinou tak dobře? :?: Co je na týhle úrovni špatnýho? Když kouknu na její popis, tak už si člověk pěkně pokecá.

Re: Test urovne vasi anglictiny…

je to hodně orientační… předtím, než jsem tady projela veškerou gramatiku pro pre-int., kterou jsem neuměla, byla jsem dle testu na úrovni int., nyní podle něj můžu udělat FCE, přestože si myslím, že má úroven angličtiny není na takovou zkoušku dostačující.

Re: Re: Re:

Ano, dvě kompozice po 250 slovech. Více info o CAE zde:
www.helpforenglish.cz/…sce-CAE.html

little problem

mohl bych se zeptat, jelikož jste učitel…jak se rozřazuje na střední škole do různých jazykových úrovní – jak to profesoři poznají??? mě např. šoupli k pre-intermediate, ale podle zkoušek patřím k intermediate…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrviště vložený před 16 lety

little problem

mohl bych se zeptat, jelikož jste učitel…jak se rozřazuje na střední škole do různých jazykových úrovní – jak to profesoři poznají??? mě např. šoupli k pre-intermediate, ale podle zkoušek patřím k intermediate…

Re: little problem

Většinou podle rozřazovacího testu. Ten není stoprocentní. U nás stejně ale máme jen dvě skupiny, takže to tak moc neřešíme. Jsme malá škola. Uděláme tedy obecný testík a patnáct nejlepších jsou v té lepší skupině, a zbytek + ti, kteří na ZŠ měli jen němčinu musí jet od naprostých začátků.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.