Help for English

People's character vocabulary test

Komentáře k článku: People's character vocabulary test

 

easy

As easy as falling off a log or shooting a fish in a barrel.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 16 lety

easy

As easy as falling off a log or shooting a fish in a barrel.

Re: easy

Tak to mně jedna rybička uplavala :-). Neznal jsem slovíčko „nevěrný“ v té správné podobě, a tak jsem dal „nečestný“.

Všichni jdou hrozně nahoru

Pane jo, mít 90 procent a být jen lehounce nad průměrem, to musejí být všichni hooooodně dobří :-) Je vidět, že tyhle stránky fungují :-)

BTW: Přeloží mi někdo prosím vazbu „spelling bee competition“. Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 16 lety

Všichni jdou hrozně nahoru

Pane jo, mít 90 procent a být jen lehounce nad průměrem, to musejí být všichni hooooodně dobří :-) Je vidět, že tyhle stránky fungují :-)

BTW: Přeloží mi někdo prosím vazbu „spelling bee competition“. Díky

Re: Všichni jdou hrozně nahoru

SPELLING BEE je typická soutěž pro děti ve spellingu, jsou školní kola, okresní kola atd. Dítě dostane slovo, které mu je přečteno, a ono ho musí správně vyhláskovat.

Skvělý test

taky 100%, mám radost :-D

skvělý

úžasněj testík, jeden z dalších, co mi opět o trošku pozvedl sebevědomí:--)

joo

:-) skvělý, mám 100%

  1. My daughter won the spelling bee competition…

    Jak vlastne rozumet vyrazu SPELLING. Podle slovniku to je jak pravopis tak i vyslovnost. Znamena to, ze jak v teto vete tak treba i v I HAVE PROBLEMS WITH ENGLISH SPELLING si to posluchac muze vykladat obema zpusoby? Tedy ze nevi jestli mi dela problem pravopis nebo vyslovnost?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 16 lety
  1. My daughter won the spelling bee competition…

    Jak vlastne rozumet vyrazu SPELLING. Podle slovniku to je jak pravopis tak i vyslovnost. Znamena to, ze jak v teto vete tak treba i v I HAVE PROBLEMS WITH ENGLISH SPELLING si to posluchac muze vykladat obema zpusoby? Tedy ze nevi jestli mi dela problem pravopis nebo vyslovnost?

Re:

Spelling není výslovnost. SPELLING je pravopis. A když chce někdo někomu říct, jak se jaké slovo píše, musí ho vyhláskovat nahlas. S tím samozřejmě rodilí mluvčí problém nemají, přečíst písmenka. Těžké je vědět, jak se které slovo píše.

Pokud má student angličtiny (jako cizího jazyka) problém se ‚spellingem‘, potom jde spíš o to, že neví, jak se které písmenko čte.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.