Help for English

Essential Grammar in Use

Komentáře k článku: Essential Grammar in Use

 

hmm na domovskej stranke uz je 3.vydanie … asi bude lepsie pockat na to …

Škoda marku, že nepoužíváte u ukázkových obrázků knih odkazy na obrázky v plné velikosti, takhle člověk fakt netuší jakým způsobem jsou ty knihy psané.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 17 lety

Škoda marku, že nepoužíváte u ukázkových obrázků knih odkazy na obrázky v plné velikosti, takhle člověk fakt netuší jakým způsobem jsou ty knihy psané.

Re:

Pokud to je možné, tak odkazy na plné stránky používám – pokud je má vydavatelství na svých stránkách. Pokud ne, porušoval bych autorská práva, kdybych k recenzi připojil např. celou dvojstranu v plné velikosti. Takto alespoň vidíte z dálky, jak je učebnice organizovaná. Lepší něco, než nic, ne?

Aha, jasný to s těma právama jsem netušil, ok :)

učebky

Mám učebnici English grammar in use, myslím si , že je opravdu dobrá, docela ráda se z ní učím, ale v kombinaci s vašimi stránkami je to ještě lepší – to učení. Vzhledem k tomu, že mám děti , které navštěvují zákl. školu, velmi vážně uvažuji o koupi učebnice Elementary. Myslíte si, že jim bude tato kniha stačit jako pomůcka po celou docházku na zákl. školu? Jinak na 2. stupni se u nás děti učí dle uč. Project, máte názor i na tyto knihy? Díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od paeonia vložený před 17 lety

učebky

Mám učebnici English grammar in use, myslím si , že je opravdu dobrá, docela ráda se z ní učím, ale v kombinaci s vašimi stránkami je to ještě lepší – to učení. Vzhledem k tomu, že mám děti , které navštěvují zákl. školu, velmi vážně uvažuji o koupi učebnice Elementary. Myslíte si, že jim bude tato kniha stačit jako pomůcka po celou docházku na zákl. školu? Jinak na 2. stupni se u nás děti učí dle uč. Project, máte názor i na tyto knihy? Díky.

Re: učebky

Ano ESSENTIAL Grammar in Use bohatě stačí pro potřeby učiva na ZŠ. Učebnice Project se používá asi nejvíc, ale nemyslím, že by byla nejkvalitnější, která na trhu je. Já na nižším gymnáziu učím podle jiných učebnic, ale taky nejsou ideální. Každá má něco svoje… Ale podle Projektů neučím, takže to nemůžu úplně nejlépe posoudit.

Ahoj všichni, já dostala zmiňovanou učebnici od kamarádky, že je nejlepší na učení a díky ní mně začala angličtina bavit :-). Je vážně super, skoro jako tyhle stránky ! Marek je anděl.....:-) Marku, Vám díky za skvělé rady do učení a vlastně za všechno co tady máte !!!!! Helu

jak to je?

Dotaz: Na CD k teto knize jsou cvičení skvěle udělaná. Ale v jednom Put in the right order
to neuznalo větu:

Who is emailing Jo?

Muselo tam být
Who is Jo emailing?

Vždyť preci spravne je obé, ne?

Jinak skvělá nenudící učící věc!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 16 lety

jak to je?

Dotaz: Na CD k teto knize jsou cvičení skvěle udělaná. Ale v jednom Put in the right order
to neuznalo větu:

Who is emailing Jo?

Muselo tam být
Who is Jo emailing?

Vždyť preci spravne je obé, ne?

Jinak skvělá nenudící učící věc!

Re: jak to je?

ANo, podle toho, jaké bylo zadání, to já nevím. Ale obě věty jsou samy o sobě správné.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: jak to je?

ANo, podle toho, jaké bylo zadání, to já nevím. Ale obě věty jsou samy o sobě správné.

Re: Re: jak to je?

byla tam slova ta čtyři plus otazník a měla se z toho poskládat otázka. Tak to bylo zadáno :(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomash vložený před 16 lety

Re: Re: jak to je?

byla tam slova ta čtyři plus otazník a měla se z toho poskládat otázka. Tak to bylo zadáno :(

Re: Re: Re: jak to je?

Pak jsou obě správné, jedna se ptá na podmět, jedna na předmět.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Re: Re: jak to je?

Pak jsou obě správné, jedna se ptá na podmět, jedna na předmět.

Re: Re: Re: Re: jak to je?

Díky! Takhle je ten rozdíl pěkně popsán. Přeji hodně uspěchu nejen s tímto webem!

Dalo by se povazovat ze Essential Grammar in Use je i pro uroven A2?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od luk007 vložený před 16 lety

Dalo by se povazovat ze Essential Grammar in Use je i pro uroven A2?

Re:

Jistě.

Právě jsem si tuto knihu koupila, myslíte, že mi nahradí „Učebnici pro samouky“ ? Moc se mi líbí, už některé věci znám a tady si je můžu procvičit.Jen mi stále chybí určitý plán, jak postupovat,mám v tom zmatek. Vím.že jsem starter, ale nějaké věci mi s mými zkušenostmi chybí. A daší jsem pochopila velice dobře. Myslíte, že mám postupovat podle plánu „Učebnice pro samouky“, nebo mám řešit to, co mě právě zajímá? Teď momentálně se orientuji ve městě. Jak, kudy, kam, jak se zeptat na cestu atd… Co kdybych si vyjela do Anglie?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.