Help for English

The Free Dictionary

Komentáře k článku: The Free Dictionary

 

Thanks a lot!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Dagi vložený před 16 lety

Thanks a lot!

Re:

you're warmly welcome :-)

Stránka na míru

Vzhledem k tomu, že výše uvedený portál používám už několik let, všiml jsem si až po vydání článku ještě jedné pěkné volby: nejenže si na úvodní stránce můžete skrýt nebo zobrazit rubriky podle vlastní potřeby a chuti, ale pomocí RSS čtečky do ní můžete načítat takzvané „feeds“ i z jiných svých oblíbených stránek, které RSS podporují :idea: (lze tak například importovat si údaje o počasí aktuální v našich zeměpisných šířkách, zprávy z jiných médií a podobně – pěkná hračka) 8-)

Pěkně napsaný článek, díky.

Díky a taky Scrabble okýnko

Díky za pozitivní reakce. Ještě jsem našel novou slovní hru, přibyl tam Scrabble, dostanete sedm rozházených písmen a máte složit slovo za určitý počet bodů. Někdy na to člověk civí dlouhé minuty a nechá si ukázat řešení, i když je třeba úplně triviální. Není to zlé. :idea:

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví *
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Láďa Lamanai Sedlák vložený před 16 lety

Díky a taky Scrabble okýnko

Díky za pozitivní reakce. Ještě jsem našel novou slovní hru, přibyl tam Scrabble, dostanete sedm rozházených písmen a máte složit slovo za určitý počet bodů. Někdy na to člověk civí dlouhé minuty a nechá si ukázat řešení, i když je třeba úplně triviální. Není to zlé. :idea:

Re: Díky a taky Scrabble okýnko

Nemůžu najít ty Scrabble. Kde přesně tam prosím jsou? Díky, jinak moc supr stránka, takže díky i za odkaz na ni!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od * vložený před 16 lety

Re: Díky a taky Scrabble okýnko

Nemůžu najít ty Scrabble. Kde přesně tam prosím jsou? Díky, jinak moc supr stránka, takže díky i za odkaz na ni!

Re: Re: Díky a taky Scrabble okýnko

Je tam oddíl +Add/Restore Content – klikni na to plus a rozbalí se ti menu… dále rozbal kliknutím na další plus nabídku Miscellaneous… položky, které jsou uvedené jako odkazy máš na stránce neaktivované (budeš mezi nimi mít i ten Scrabble) a kliknutím na ně si je tam jednoduše přidáš… stejně tak když se ti nějaké okénko znelíbí, jednoduše ho ze stránky odstraníš kliknutím na křížek nebo upravíš v tlačítkem Edit… pokud chceš změnit uspořádání okének na tvé domovské stránce, normálně najedeš myší na hlavičku té které sekce a kurzor se změní na křížek se šipičkami – podržíš levé tlačítko myši a přesuneš si je kam chceš :-) pěkné, že?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od * vložený před 16 lety

Re: Díky a taky Scrabble okýnko

Nemůžu najít ty Scrabble. Kde přesně tam prosím jsou? Díky, jinak moc supr stránka, takže díky i za odkaz na ni!

Re: Re: Díky a taky Scrabble okýnko

jo, a ještě dodám – nastavení nikde neukládáš, portál si je sám pamatuje (to se mi taky docela líbí, že se vlastně ani nikam nepřihlašuješ :-)

Barevné odlišení

neúmyslně jsem vám zamlčel ještě jednu vlastnost (i když věřím, že byste na to přišli sami), a tím už snad moje samomluva tady skončí: jednotlivé sekce si můžete barevně odlišit (paletka sice není moc šikovně udělaná, aspoň pro FF, ale metodou pokus omyl barvu nastavíte) – takže si to můžete oživit a zpřehlednit (nebo znepřehlednit, na to jsem zase talent já) 8-) :idea:

Match Up

Díky za tip. Pěkné stránky. hlevně mě potěšil Match Up, kdy jsem neznal ani jedno slovo a byl jsem 100% úspěšný. to se mi nepovedlo ani na helpforenglish :-D

Re: Match Up

to je i můj oblíbený oddíl :-) čím častěji tam chodím, tím častěji se mi daří 5/5, takže pokrok vidím i na sobě… ale skvělé je, že když si člověk chce kterékoli z těch slov osvěžit nebo se ho nově naučit, rozklikne si je a navíc k němu má řadu synonym

vauuuuuuuuuu

to je riadna pecka!!!!!!!!!!! 8-)

Re: vauuuuuuuuuu

díky, to mne nesmírně těší :-)

diky za typ

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.