Help for English

Travelling and Tourism vocabulary test

Komentáře k článku: Travelling and Tourism vocabulary test

 

1 chybka z nepozornosti ale těch chytáků… :-D

já si ten rozdíl mezi launch a lounge asi v životě nezapamatuju :-(

Zetka

No když jsem se předtim naučila slovní zasobu tak v pohodě, ale jinak by to šlo asi docela těžko .. :idea:

Tak tohle nebylo z těch jednodušších :-(

odkaz v rámci HFE

Dobrý den,
s ohledem na otázky č. 4 a č. 7 by možná bylo užitečné přidat k odkazům pod testem link na článek Pleteme si: Není cesta jako cesta.

Vacancy

Ahoj Marku, diky za odpoved a super rozliseni. Jak jsem psala pracuji na hotelu a nekdy jsou praxe a teorie uplne odlisne ale ja se to chci naucit tou spravnou (tvoji) cestou. Jeste jsem si to overovala u irskych kolegu a ani jeden nerekl vacancy :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Katekat vložený před 16 lety

Vacancy

Ahoj Marku, diky za odpoved a super rozliseni. Jak jsem psala pracuji na hotelu a nekdy jsou praxe a teorie uplne odlisne ale ja se to chci naucit tou spravnou (tvoji) cestou. Jeste jsem si to overovala u irskych kolegu a ani jeden nerekl vacancy :shock:

Re: Vacancy

Samozřejmě vazba HOTEL HAD NO VACANCY nemusí být zcela nejlepší, spíš se používají ty, co jsem uváděl dodatečně v minulém komentáři. Student by však měl slovo VACANCY znát, protože se skuetčně často používá (jak píšete hlavně u B&B, hostelů, apod.) a měl by rozlišit, proč ostatní nabízené možnosti do věty prostě nesedí.

A rozhodně se nic nemusíte učit ‚mojí cestou‘. :-)

Taky jsem se vyděsil, co libůstek si na nás Marek tentokrát připravil, ale „světe div se“ dal jsem to na stopro. Alespoň jsem si spravil chuť po té včerejší mizérii na Use of English #64 :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.