Help for English

Idioms Organiser

Komentáře k článku: Idioms Organiser

 

Marku, vy mě chcete snad zruinovat, ne? :-D

Ukázka

Chtěla jsem se pozeptat, zda nebude ukázka jako u některých dalších učebnic :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Casmoredius vložený před 16 lety

Ukázka

Chtěla jsem se pozeptat, zda nebude ukázka jako u některých dalších učebnic :-)

Re: Ukázka

Ukázku můžu zveřejnit pouze se svolením nakladatelství. S nakladatelstvím Thomson se mi ještě nepodařilo se spojit, proto zde ukázka není. Snad časem uspěju.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re: Ukázka

Ukázku můžu zveřejnit pouze se svolením nakladatelství. S nakladatelstvím Thomson se mi ještě nepodařilo se spojit, proto zde ukázka není. Snad časem uspěju.

Re: Re: Ukázka

I tak děkuji. Dokonce jsem nenašla žádný náhled ani na netu…

Je lepší Idioms Organiser nebo really learn english idioms?diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od luk007 vložený před 16 lety

Je lepší Idioms Organiser nebo really learn english idioms?diky

Re:

‚Really Learn English Idioms‘ vůbec neznám. Od jakého to je vydavatelství?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 16 lety

Re:

‚Really Learn English Idioms‘ vůbec neznám. Od jakého to je vydavatelství?

Re: Re:

TEda pardon Really useful english idioms.

to vypadá skvěle a koukal jsem i na další tituly z řady ORGANISER a pokud jsou takhle skvěle udělané, což ostatně potvrzuje jeden anonymní příspěvek výše, vážně přemýšlím o doplnění své lingvistické knihovničky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Láďa Lamanai Sedlák vložený před 16 lety

to vypadá skvěle a koukal jsem i na další tituly z řady ORGANISER a pokud jsou takhle skvěle udělané, což ostatně potvrzuje jeden anonymní příspěvek výše, vážně přemýšlím o doplnění své lingvistické knihovničky

Re:

mmch, mohl bys Marku časem přidat recenzi na English Vocabulary Organiser? případně srovnání s English Vocabulary In Use, případně dalšími podobně koncipovanými učebnicemi?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Láďa Lamanai Sedlák vložený před 16 lety

Re:

mmch, mohl bys Marku časem přidat recenzi na English Vocabulary Organiser? případně srovnání s English Vocabulary In Use, případně dalšími podobně koncipovanými učebnicemi?

Re: Re:

Určitě přidám.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od luk007 vložený před 16 lety

Re: Re:

TEda pardon Really useful english idioms.

Re: Re: Re:

Je to úplně něco jiného. REALLY USEFUL ENGLISH IDIOMS je maličká knížečka za 150 korun spíš na cesty. IDIOMS ORGANISER je cca 300 stránková cvičebnice, kde je spousta cvičení.

Skvělá učebncie

Musím opravdu přiznat, že tenhle Oraganiser je opravdu skvělý. Po projetí prvních lekcí, už používám idiomy i obyčejně ve svém anglickém projevu :shock: :-)

intermediate?

není to označení úrovně intermediate zavádějící? Na obalu učebnice je dokonce napsáno, že je vhodná pro studenty připravující se na FCE, CAE a Proficiency :?:

intermediate?

není to označení úrovně intermediate zavádějící? Na obalu učebnice je dokonce napsáno, že je vhodná pro studenty připravující se na FCE, CAE a Proficiency :?:

Dobrý den,
knihu idioms organiser mám a můžu říct, že je skvělá. Zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s titulem – English Vocabulary Organiser…? A na jaké urovni je tam slovní zásoba? Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.